PODPOWIEDZI:

15 gier na PC za darmo w Epic Games Store

15 gier na PC za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store rozpoczyna świąteczną wyprzedaż trwającą do 7 stycznia. Wraz z nią przygotował również dodatkową promocję dla wszystkich swoich użytkowników. Przez najbliższe dwa tygodnie sklep wręczy klientom w sumie 15 pełnych wersji gier na komputery PC. Co ważne, aby otrzymać tytuły, wśród których znajdą się też duże hity, nie musimy wydać ani złotówki.

Każdą z piętnastu darmowych gier w Epic Games Store dodamy do biblioteki tylko przez 24 godziny, po tym czasie zostanie ona zastąpiona kolejną produkcją. Właściciele serwisu na zdradzą listy tytułów, które zostaną wręczone graczom w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Pozostają one na razie dobrze strzeżoną tajemnicą, bowiem krążące od kilkunastu godzin "przecieki" na ich temat okazały się fałszywe.

Cities: Skylines za darmo

Pierwszego dnia promocji, który zakończy się w piątek 18 grudnia o godzinie 17.00, otrzymaliśmy możliwość pobrania pełnej wersji obecnie najlepszego symulatora budowy miasta, którym jest gra Cities: Skylines. Produkcję do biblioteki dodamy z poziomu przeglądarki lub launchera Epic Games Store.

Nieograniczone kupony o wartości 40 złotych w Epic Games Store

Warto tez wspomnieć o samej wyprzedaży. Niezwykle atrakcyjną propozycją sklepu są kupony zniżkowe o wartości 40 złotych, które pozostają ważne do dnia 7 stycznia. Wykorzystamy je przy wszystkich zakupach powyżej 59,99 złotych (z wyłączeniem DLC oraz ofert przedsprzedaży).

Jeżeli dokonujemy pierwszej transakcji w sklepie, zniżka zostanie automatycznie dołączona do naszego rachunku. W przypadku kolejnych zakupów sami wygenerujemy nieograniczoną liczbę kuponów na dedykowanej stronie serwisu.

Źródło: Epic Game Store

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
15 gier na PC za darmo w Epic Games Store