PODPOWIEDZI:

Gamingowy sprzęt marki Dragon Breath w Biedronce

Gamingowy sprzęt marki Dragon Breath w Biedronce

Od 7 grudnia w sklepach sieci Biedronka kupimy gamingowy sprzęt marki Dragon Breath. W sprzedaży pojawią wówczas optyczna myszka, bezprzewodowy gamepad oraz słuchawki, w atrakcyjnej cenie 49,99 złotych. Poza tym gracze kupią również klawiaturę w cenie 79,99 złotych.

Marka Dragon Breath należy do polskiej firmy mPTech, specjalizującej się w produkcji tabletów, telefonów oraz różnego rodzaju akcesoriów mobilnych, w ofercie producenta znajdziemy między innymi specjalistyczne smartfony Hammer, niezwykle odporne na warunki pogodowe oraz uszkodzenia.

Myszka Dragon Breath w Biedronce

Gamingowa myszka Dragon Breath to klasyczny model gryzonia z sensorem optycznym o wysokiej rozdzielczości 6400 dpi, którą dodatkowo możemy dopasować do własnych potrzeb. Urządzenie, zamknięte w ergonomicznej i wyprofilowanej obudowie, wyposażone zostało w sumie w siedem konfigurowalnych przycisków oraz rolkę. Konstrukcja podświetlana jest przy pomocy kolorowej diody LED.

Słuchawki Dragon Breath w Biedronce

Gamingowe słuchawki Dragon Breath to sprzęt dla początkujących graczy wyposażony w wygodne poduszki oraz regulowaną plastikową opaskę, do której zamontowany jest mikrofon na elastycznym pałąku. Do komputera podłączamy je za pomocą standardowego dwumetrowego kabla jack, który posiada również wejście USB, pozwalające naładować akumulator zasilający podświetlenie RGB.

Pad Dragon Breath w Biedronce

Bezprzewodowy gamepad Dragon Breath korzysta z połączenia Bluetooth w standardzie 5.0, które gwarantuje maksymalny zasięg w promieniu ośmiu metrów. Kontroler współpracuje z telefonami z systemem Android i/lub iOS, tabletami, komputerami, telewizorami oraz goglami VR.

Kontroler wyposażony jest w dwie gałki analogowe z funkcją przycisku, pad kierunkowy, cztery przyciski funkcyjne, cztery przyciski akcji oraz dwa przyciski nawigacyjne. Warto wspomnieć, że w zestawie znajduje się również regulowany uchwyt na telefon. Podawany przez producenta czas pracy gamepada na jednym ładowaniu wynosi od 6 do 10 godzin.

Klawiatura Dragon Breath będzie od 7 grudnia do kupienia w Biedronkach w całym kraju

Gamingowa klawiatura Dragon Breath posiada nowoczesny design, który dodatkowo podkreśla kolorowe oświetlenie LED działające w czterech trybach, między którymi przełączamy się za pomocą dedykowanego przycisku. Producent wyposażył urządzenie w 112 semimechanicnzych klawiszy (w tym kilka przycisków multimedialny) oraz wbudowaną ergonomiczną podkładkę dla nadgarstków.

Właściciele modelu mogą cieszyć się również funkcją anti-ghosting, a więc technologią mającą zapobiegać rejestrowania kilku uderzeń w klawisze w momencie naciśnięcia wielu przycisków jednocześnie. Atutem sprzętu jest też kabel USB o długości półtora metra.

Źródło: mPTech

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Gamingowy sprzęt marki Dragon Breath w Biedronce