PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Oszczędź do 1000 złotych! Promocje na koniec tygodnia

Szybki spis treści:
Oszczędź do 1000 złotych! Promocje na koniec tygodnia

Chcesz oszczędzić do 1000 złotych? Sprawdziłem obecne akcje promocyjne i rabaty w RTV Euro AGD. Porównując je z historycznymi wykresami na Ceneo, doszedłem do tego, co się faktycznie opłaca. Wśród wybranych przeze mnie urządzeń między innymi ekspres i parę sprzętów gamingowych.

Tym razem nie udało mi się znaleźć wyłącznie historycznie najtańszych sprzętów. Nie były wcześniej w dużych sklepach taniej, ale niektóre miały już podobne promocje w przeszłości. Jeżeli chcesz wyciągnąć prawdziwie rekordową obniżkę na wybrane przez siebie sprzęty, możesz pokombinować samemu z akcjami promocyjnymi:

  • Wielorabaty - akcja promocyjna polegająca na zniżce procentowej na najtańszy produkt. Obejmuje kilka różnych kategorii, między innymi AGD. Przy dwóch produktach jest minus 22% na najtańszy, przy trzech 45%, przy czterech 75%, a przy pięciu ostatni jest zaledwie za złotówkę.

Więcej kupujesz, więcej zyskujesz na 8 stycznia 2021

  • Więcej kupujesz, więcej zyskujesz - łatwiejsza akcja promocyjna. Nie dotyczy dużego AGD, są za to na przykład sprzęty audio. Zniżkę w tym przypadku otrzymasz różnej wielkości, w zależności od tego ile warte są objęte promocją produkty w twoim koszyku. Przy zakupach za 33 tysiące możesz oszczędzić nawet 6600 złotych!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Płyta indukcyjna

Candy CIS642MCTT

1099 zł / 849 zł

 Płyta indukcyjna oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Beko BIM34400BMS

1499 zł / 1199 zł

 Beko BIM34400BMS oferta w RTV Euro AGD

Żelazko 

Tefal Turbo Pro Anti Calc FV5687E0

369 zł / 299 zł

 Tefal Turbo Pro Anti Calc FV5687E0 oferta w RTV Euro AGD

Oczyszczacz powietrza

Philips Dual Scan AC3858/50

2599 zł / 2399 zł

 Philips Dual Scan AC3858/50 oferta w RTV Euro AGD

Słuchawki gamingowe

Logitech G432

239 zł / 199 zł

 Logitech G432 oferta w RTV Euro AGD

Myszka

Razer DeathAdder V2 Mini

219 zł / 159 zł

 Razer DeathAdder V2 Mini oferta w RTV Euro AGD

Ekspres ciśnieniowy

Gaggia Cadorna Prestige

3199 zł / 2199 zł

 Gaggia Cadorna Prestige oferta w RTV Euro AGD

Jakie produkty w promocji?

  • Candy CIS642MCTT - płyta indukcyjna z czterema polami. Właściwie nie ma naprawdę zaawansowanych rozwiązań. To standardowy sprzęt z funkcją pauzy lub podtrzymywania ciepła i boosterem zwiększającym moc grzania. Jest w stanie wykryć czy znajdują się na niej garnki i automatycznie przestać działać, gdy ich zabraknie. Fajnym dodatkiem jest regulacja mocy przy pomocy dotykowego slidera.
  • Beko BIM34400BMS - standardowy, ale duży bo 82-litrowy, piekarnik elektryczny. Ma dwie główne zalety - prowadnice teleskopowe i katalizę. O ile te pierwsze po prostu oznaczają łatwiejsze i stabilniejsze wysuwanie tacek z jedzeniem, o tyle te drugie pomagają czyścić wnętrze urządzenia. Kataliza dzięki odpowiednim panelom spopiela tłuszcz, na dodatek w niższej temperaturze niż piekarnik pyrolityczny.

Tefal Turbo na desce grafika producenta

  • Tefal Turbo Pro Anti Calc FV5687E0  - może żelazko? Nie jest to najlepiej przeceniony produkt na liście, ale jeżeli zależy ci na schludnych ubraniach - może być fajną opcją dla ciebie. Ma moc aż 2800 watów, standardowy wyrzut pary, stopę ułatwiającą prowadzenie po ubraniach i system zbierania kamienia. Ten zabójca pralek i żelazek gromadzi się w odpowiednim elemencie, skąd łatwo się jest ów wapń pozbyć.
  • Philips Dual Scan AC3858/50 - testowany u nas oczyszczacz powietrza. Ostatnio już był na takiej przecenie, ale znowu można go dostać taniej. Najważniejsze jest to, że dzięki systemowi Dual Scan szybko skanuje powietrze w poszukiwaniu najmniejszych zanieczyszczeń, ma funkcjonalny design i łączy się z telefonem. Nada się do pomieszczeń o rozmiarach sięgających nawet 60 metrów oraz ma trójstopniowy filtr wyłapujący gazy, a także nieprzyjemne zapachy. Jeden z lepszych w tej cenie.

 Philips Dual Scan AC3858/50 na różowym tle

  • Logitech G432 - gamingowy headset logitecha z dźwiękiem 7.1. Dzięki temu lepiej symuluje przestrzenność i może dać ci przewagę w różnych grach wykorzystując technologię DTS Headphone:X 2.0. Słuchawki mogą łączyć się zarówno z komputerem, jak i konsolami oraz telefonami. Mają nieodłączalny mikrofon i są o 40 złotych tańsze. Warto sprawdzić.
  • Razer DeathAdder V2 Mini - mniejsza wersja ciepło przyjętej myszki od Razera. Ma sporą czułość (do 8500 DPI), regulowane podświetlenie RGB i dedykowane oprogramowanie do zmiany koloru światła lub ustalaniu parametrów sprzętu. Najważniejsze jest to, że waży zaledwie 62 gramy i mieści się w każdej dłoni.

Razer Deathadder V2 Mini na heksagonalnym tle

  • Gaggia Cadorna Prestige - nieźle przeceniony ekspres polecanej na forach firmy. Jego boiler nagrzewa się bardzo szybko - producent twierdzi, że dzięki temu parzenia kawy jest dostępne niemal od włączenia. Sprzęt ma regulowaną wylewkę, karafkę na mleko i ciśnienie 15 barów. Przy pomocy wyświetlacza można wybrać czternaście różnych zaprogramowanych napojów i sprofilować cztery nowe, dostosowane do własnych wymogów.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Oszczędź do 1000 złotych! Promocje na koniec tygodnia