PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telewizor vs Monitor - Co lepsze do grania?

Fujitsu LifeBook UH900, czyli pełnowartościowy komputer o wymiarach palmtopa

Fujitsu LifeBook UH900, czyli pełnowartościowy komputer o wymiarach palmtopa

20,4 x 10,65 x 2,38 cm – tak przedstawiają się wymiary najnowszego produktu firmy Fujitsu, a zaskakuje ten drugi, bowiem niewiele ponad 10 cm oznacza, że mamy do czynienia ze specyficznym urządzeniem. LifeBook UH900 waży 500 g, ma panoramiczny ekran dotykowy z technologią multidotykową i możliwość komunikacji nie tylko poprzez Wi-Fi, ale także w sieci 3.5G.

Mimo tak niewielkich gabarytów i masy model ten jest pełnowartościowym komputerem PC. Urządzenie jest zbudowane na bazie procesora Intel Atom Z530, ma dysk SSD o pojemności 62 GB, kamerkę internetową z mikrofonem stereofonicznym, rysik i wyświetlacz o przekątnej 5,6", rozdzielczości 1280 x 800 pikseli (WXGA) i jasności 300 cd/m2. UH900 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7, a czas pracy na baterii wynosi 3 godziny.

Fujitsu LifeBook UH900

Po bokach ekranu umieszczono 5 przycisków obsługiwanych kciukami, a służących do zmiany rozdzielczości, aktywacji trybu ECO, przewijania stron czy włączania aplikacji multimedialnych (użytkownik może zmienić funkcje trzech klawiszy i dopasować je do własnych potrzeb). Fujitsu LifeBook UH900 będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i złotym. Producent nie ujawnił ceny sprzętu.

blog comments powered by Disqus
Fujitsu LifeBook UH900, czyli pełnowartościowy komputer o wymiarach palmtopa