PODPOWIEDZI:
Telefony i powerbanki w Promocji

Nowy smartfon od LG

Nowy smartfon od LG

LG Electronics zaprezentowało najnowszy model telefonu komórkowego LG Swift Black (P970). Smartfon został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 4 cale. Ekran telefonu może być uznany za jednej z najjaśniejszych na świecie, ponieważ został wykonany w nowoczesnej technologii wyświetlania NOVA Display. Produkt już jest dostępny w Polsce.

Smartfon dostępny od maja na 6 kontynentach, w 50 krajach i u 56 operatorów. LG Swift Black został wyposażony w znacznie jaśniejszy 4-calowy wyświetlacz IPS LCD w autorskiej technologii NOVA, dzięki czemu obraz jest bardziej czytelny pośród wszystkich dostępnych na rynku telefonów komórkowych.
Technologia NOVA pozwala uzyskać jasność na poziomie 700 nitówi, co gwarantuje optymalną widoczność i sprawia, że użytkownik nawet w mocnym, słonecznym świetle doskonale widzi na wyświetlaczu wszystkie funkcje.

LG Swift Black

LG zastosowało baterię o mocy 1500 mAh co sprawia, że użytkownicy mogą długo korzystać z urządzenia, nawet przy maksymalnym natężeniu jasności ekranu. Jednakże telefon dodatkowo ogranicza zużycie energii o 50 procent podczas standardowego użytkowania w pomieszczeniach w porównaniu z konwencjonalnymi ekranami LCD.
Smartfon oparty został o system Android 2.2 Froyo z możliwością aktualizacji FOTA do wersji Android 2.3 Gingerbread.
LG Swift Black oferuje szereg funkcji, które pozwalają na łatwy i szybki dostęp do treści multimedialnych umieszczonych w Internecie, jak również bezpośredni dostęp do wiadomości SMS i e-maili oraz nieodebranych połączeń z poziomu zablokowanego ekranu. Wystarczy jedno dotknięcie, aby sprawdzić połączenia lub skrzynkę pocztową.

LG Swift Black

Dzięki zastosowaniu interfejsu Gesture UI użytkownicy jeszcze bardziej intuicyjnie, poprzez polecenia ruchowe, w tym poprzez podniesienie, potrząśnięcie i dotknięcie, mogą nawigować telefonem. Zastosowanie takiego rozwiązania dodatkowo umożliwia odbieranie połączeń, uruchamianie aparatu fotograficznego i odtwarzanie muzyki.

LG Swift Black jest pierwszym na świecie telefonem, w którym zastosowano standard Wi-Fi Direct™. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie przesyłanie dużej ilości danych pomiędzy różnymi urządzeniami z Wi-Fi jak np. między TV, projektorem, czy drukarką bez potrzeby zastosowania oddzielnego routera lub Access Point.

LG Swift Black został wyposażony w 2 kamery umieszczone na tylnim oraz przednim panelu telefonu o rozdzielczości 5 MP oraz 2 MP, dzięki czemu użytkownicy mogą prowadzić wideo rozmowy.

LG Swift Black zaskakuje wyjątkowo smukłym designem o grubości zaledwie 9,2 mm, co czyni go najsmuklejszym smartfonem dostępnym w ofercie LG. Natomiast jego waga to zaledwie 109 g, dzięki czemu nie obciąży ani damskiej torebki, ani męskiej kieszeni.

Telefon LG Swift Black dostępny jest już na rynku otwartym w cenie 1599 zł oraz od połowy maja 2011 r. pojawi się w ofercie wszystkich operatorów Orange, Play, Era, Plus.

blog comments powered by Disqus