PODPOWIEDZI:

Kompaktowy projektor Asus ZenBeam Latte L1 w maju w Polsce

Kompaktowy projektor Asus ZenBeam Latte L1 w maju w Polsce

Asus potwierdził, że pod koniec maja do Polski trafi przenośny i kompaktowy projektor ZenBeam Latte L1, który z powodzeniem współpracuje zarówno z urządzeniami przenośnymi, jak i komputerami. Do zalet modelu należą także wbudowane głośniki oraz stylowa obudowa pokryta powłoką z tkaniny.

Projektory, które kojarzone są głównie ze środowiskiem biznesowym bądź naukowym, cieszą się coraz większą popularnością także wśród klientów indywidualnych. Asus ZenBeam Latte L1 został zaprojektowany z myślą o każdym odbiorcy. Model pokazano kilka miesięcy temu na targach CES 2021, gdzie przykuł on uwagę uczestników imprezy, między innymi za sprawą zdobytego wyróżnienia za design w prestiżowym konkursie Red Dot.

Niewielki projektor do wielu zadań

Asus ZenBeam Latte L1 to mobilny projektor, który stworzono z myślą o pracy w wielu różnych warunkach i miejscach. Producent wyposażył go w lampę LED o mocy 300 lumenów, a także obiektyw o bardzo krótkim rzucie. Dzięki temu użyjemy go bez problemu nawet z odległości jednego metra, osiągając wówczas obraz o przekątnej ok. 40 cali. Przy odległości nieco ponad trzech metrów nasz ekran może jednak powiększyć się nawet do 120 cali. Jedynym minusem jest tu obsługiwana maksymalna rozdzielczość, która wynosi 720p (1280 na 720 punktów).

Sprzęt łączy się z urządzeniami mobilnymi przy pomocy aplikacji Aptoide TV. Skorzystamy również z klasycznej przewodowej transmisji obrazu za pośrednictwem wbudowanego portu HDMI. Poza tym ZenBeam Latte ma standardowe wejście USB-A oraz audio mini-jack.

Bateria o pojemności 6000 mAh zapewnia moc wystarczającą na 3 godziny nieprzerwanej pracy (w trybie oszczędzania energii). W zestawie znajdziemy ponadto pilot zdalnego sterowania oraz pokrowiec ułatwiający bezpieczne przenoszenie i przechowywanie projektora.

Wbudowany głośniki i unikalna obudowa

ZenBeam Latte L1 posiada wbudowany głośnik Bluetooth

Obudowa projektora pokryta jest gustowną powłoką z szarej tkaniny, która poza funkcją czysto estetyczną wzmacnia także brzmienie zainstalowanego we wnętrzu sprzętu głośnika Bluetooth. Może on pracować niezależnie od projektora nawet przez 12 godzin. Specjalne oprogramowanie Asus AudioWizard pozwala użytkownikom skorzystać z kilku programów ustawień optymalizujących jego dźwięk np. pod kątem filmów lub muzyki.

Sugerowana cena Asus ZenBeam Latte L1 w Polsce to 2299 złotych. Projektor trafi do sklepów pod koniec maja.

Źródło: Asus

blog comments powered by Disqus
Kompaktowy projektor Asus ZenBeam Latte L1 w maju w Polsce