PODPOWIEDZI:

Telewizor Philips OLED705 120 Hz w polskich sklepach

Telewizor Philips OLED705 120 Hz w polskich sklepach

Philips wprowadził do polskich sklepów swój najnowszy telewizor OLED, który stworzył z myślą o fanach transmisji sportowych oraz gier. Do największych zalet modelu należą ekran z matrycą 120 Hz oraz mocne głośniki w systemie 2.1.

Philips OLED705 to najnowszy telewizor OLED w katalogu producenta, który dostępny jest w dwóch wariantach - z ekranem o przekątnej 55 lub 65 cali. Sugerowana cena pierwszego z nich wynosi 5999 złotych, za większy zapłacimy natomiast 7699 złotych. Philips podkreśla atrakcyjność obu cen, zwłaszcza jeżeli porównamy OLED705 z urządzeniami konkurencji o zbliżonych parametrach technicznych.

Philips OLED705 – ekran 120 Hz i inne funkcje

Najważniejszym atutem Philipsa OLED705 jest bez wątpienia matryca z odświeżaniem 120 Hz. Jej zalety docenią miłośnicy telewizyjnych transmisji sportowych, którzy z wypiekami na twarzy oglądają najważniejsze mecze futbolowe. Ekran 120 Hz to również gratka dla graczy podłączających do TV peceta lub najnowsze konsole.

Telewizor pracuje w standardowej już rozdzielczości 4K i wspiera technologie Dolby Vision oraz HDR, w formatach HDR10 i HDR 10+. Philips zamontował w jego wnętrzu procesor P5, którego zadaniem jest poprawa jakości obrazu. Za pomocą specjalnych algorytmów redukuje on szumy, koryguje kolory oraz zapewnia mocniejszy kontrast.

Philips OLED705 oferuje ekran z odświeżaniem 120 Hz

Philips OLED705 zapewnia również system Ambilight, z którego świetnie znane są inne telewizory producenta. Światło w kolorach aktualnie wyświetlanych na ekranie rzucane jest na ścianę przez diody LED zamontowane z trzech stron obudowy. Wokół urządzenia powstaje wielobarwna poświata mająca optycznie powiększać sprzęt. Zaznaczmy, że użytkownik może zawsze według własnych upodobań ustawić jasność oraz kolory oświetlania Ambilight lub całkowicie je wyłączyć.

Na szczególną uwagę zasługuje system nagłośnienia o mocy 50 W. Telewizor ma dwa głośniki średnich tonów 10 W, a także wbudowany subwoofer 30 W i współpracuje bez problemu z technologiami odtwarzania dźwięku Dolby Atmos oraz aplikacją DTS Play-Fi.

Wszystkimi funkcjami Philips OLED705 zarządzamy z poziomu systemu operacyjnego Android TV opartego na Androidzie w wersji 9.0, który posiada pełny dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play.

Źródło: Philips

blog comments powered by Disqus
Telewizor Philips OLED705 120 Hz w polskich sklepach