PODPOWIEDZI:

Majowe zniżki i promocje na produkty Oppo

Majowe zniżki i promocje na produkty Oppo

Oppo przygotowało szereg promocji i zniżek na swoje najpopularniejsze produkty. W obniżonych cenach kupimy między innymi smartwatche, a także smartfony z serii Reno4 oraz Reno5. Na kupujących czekają także zestawy telefonów z gadżetami za złotówkę.

Oppo oficjalnie funkcjonuje w naszym kraju względnie od niedawna, ale firma ostro walczy o nowych klientów, przyciągając ich innowacyjnymi rozwiązaniami oraz przystępnymi cenami.

Najnowsza wiosenna promocja producenta obejmuje wiele popularnych produktów z jego katalogu. Wchodzące w jej skład urządzenia dostaniemy w obniżonych cenach w większości dużych sieci sprzedaży, takich jak RTV Euro AGD czy Media Expert. Akcja potrwa przez najbliższe trzy tygodnie.

Wiosenne obniżki i zestawy promocyjne Oppo

Oppo Reno4 przeceny dostepne w majowej promocji

W pierwszej kolejności przyjrzyjmy się oferowanym przez Oppo zniżkom. Na upust 200 złotych mogą liczyć klienci wybierający telefonOppo Reno4 Lite. Do 27 maja kupimy go w sugerowanej cenie 1199 złotych. Do 23 maja o 300 złotych przeceniono z kolei zegarki Oppo Watch. Wersję z ekranem o średnicy 46 mm kupimy za 899 złotych, a model 41 mm za 699 złotych.

Jeszcze bardziej atrakcyjne wydają się przygotowane przez Oppo promocyjne zestawy, w których skład wchodzi telefon i dodatkowy gadżet za złotówkę. Do 20 maja kupimy więc smartfon Oppo Reno4 w komplecie z opaską Oppo Band za 1499 złotych. Klienci, którzy zdecydują się na nowszy model z serii, a więc Oppo Reno5, zapłacą 1999 złotych za komplet, w którego skład wchodzą bezprzewodowe słuchawki Oppo Enco W31. O zaletach fotografowania i filmowania ze smartfonami Oppo Reno5 pisaliśmy w jednym z naszych artykułów.

Oppo Reno5 przeceny dostepne w majowej promocji

Warto dodać, że na promocji znajduje się także tańsza wersja Oppo Reno5. Za 1599 złotych dostaniemy bowiem telefonOppo Reno5 Lite ze słuchawkami Oppo Enco W11. Na prezent mogą liczyć także osoby decydujące się na najtańszego w promocji smartfona Oppo A53. Jego cena została obniżona do 799 złotych. Klienci w tym przypadku otrzymają także przenośny bezprzewodowy głośnik Bluetooth Oppo.

Źródło: Oppo

blog comments powered by Disqus
Majowe zniżki i promocje na produkty Oppo