PODPOWIEDZI:

Kostkarka za złotówkę? Tak, do bardzo pojemnych lodówek i zestawów chłodzących!

Kostkarka za złotówkę? Tak, do bardzo pojemnych lodówek i zestawów chłodzących!

Jeżeli marzysz o kostkarce, to możesz ją teraz otrzymać w promocji z lodówką. Lub chłodziarką i zamrażarką. Media Expert ruszył z promocją, w której model GÖTZE i JENSEN IM701X dostaniesz za złotówkę przy zakupie wybranych modeli lodówek lub zestawu: chłodziarka i zamrażarka.

Kostkarka w promocji do chłodziarko-zamrażarki brzmi jak niepotrzebny dodatek, ale nic bardziej mylnego. Lodówki nie zabierzesz przecież wszędzie, a dodatkowa maszyna produkująca lód, postawiona latem na tarasie, będzie świetną opcją do schłodzenia napojów w bardziej upalne dni. Poza tym jest wydajniejsza. Trzeba się jednak spieszyć, bo promocja trwa do 30 czerwca!

Kostkarka GÖTZE & JENSEN IM701X

GÖTZE & JENSEN IM701X to kostkarka o mocy 150 watów i ze zbiornikiem o pojemności zbiornika na wodę wynoszącej 2,2 litra. To zdaniem producenta gwarantuje ponad 200 kostek lodu. Co ważne, taka kostkarka jest całkiem szybka i wytrzymała. Generuje do 9 kostek lodu w 10 minut, a obudowa ze stali nierdzewnej powinna zagwarantować, że nie zostanie przypadkowo uszkodzona. Na przykład przez bawiące się w pobliżu dzieci.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Lodówka

HAIER A3FE742CGBJ

3899 zł

HAIER A3FE742CGBJ oferta w Media Expert

Lodówka

HISENSE RF632N4WIE

3299 zł

HISENSE RF632N4WIE oferta w Media Expert

Lodówka

Bosch KGN49AIEQ

2999,99 zł

Bosch KGN49AIEQ oferta w Media Expert

Chłodziarka i zamrażarka

HISENSE RL481N4BIE + HISENSE FV354N4BIE

4099,98 zł

Chłodziarka:

HISENSE RL481N4BIE  oferta w Media Expert

Zamrażarka:

HISENSE FV354N4BIE oferta w Media Expert

Chłodziarka i zamrażarka

Samsung RR39M7320S9 + Samsung RZ32M7110S9

5096 zł

Chłodziarka:

Samsung RR39M7320S9  oferta w Media Expert

Zamrażarka:

Samsung RZ32M7110S9 oferta w Media Expert

Co warto wiedzieć o modelach objętych promocją?

  • HAIER A3FE742CGBJ - model z serii firmy, który wyróżnia się przede wszystkim dwiema rzeczami. Trzydrzwiowa lodówka Haier jest jedną z ciekawszych na rynku, dlatego że ma szuflady dolne, wysuwające się na prowadnicach i ułatwiające sięganie po rzeczy do zamrażarki, a także wykorzystuje technologię ABT. To w praktyce filtracja powietrza z wykorzystaniem światła UV i fotokatalizatora przyspieszającego zabijanie zarazków. Model bardzo ładny, funkcjonalny i higieniczny. Mieści 463 litry pożywienia.

  • HISENSE RF632N4WIE - większa niż poprzednia, ta lodówka pomieści nawet do 485 litrów. Względem szuflad zamrażarki wykorzystuje podobne rozwiązanie do tej Haiera. Ma jednak również podajnik wody i dwoje drzwi do części chłodzącej. Jest tutaj oczywiście pełny No Frost i pojemniki przeznaczone do przechowywania warzyw.
  • Bosch KGN49AIEQ - nieco tańszy model od poprzednich. Ma bardziej tradycyjną zamrażarkę, za to z systemem VarioZone, który sprowadza się do możliwości wyjmowania półek z dolnej części lodówki. Swoją drogą są tu też dwa niezależne obiegi chłodzenia, pozwalające niezależnie sterować komorami, system VitaFresh z regulowanymi szufladami na mięso (zmiana temperatury) i warzywa oraz owoce (zmiana wilgotności). Pojemność całkowita lodówki wynosi 438 litrów.

Hisense RF632NRWIE na białym tle

  • Duet HISENSE - chłodziarka ma pełny No Frost i szufladę przeznaczoną na owoce i warzywa. W dodatku jest tu też tryb wakacyjny i funkcja Super Cool obniżająca temperaturę lodówki do 2 stopni Celsjusza na kilka godzin - na przykład aby utrzymać jakość przygotowanej przed grillem sałatki. Zamrażarka jest całkiem standardowa - ma No Frost, Super Freeze, kostkarkę obrotową i powiększone szuflady. Zestaw da ci łącznie 644 litry pojemności.

Kostkarka do chłodziarki i zamrażarki w Media Expert

  • Duet Samsung - nieco ciekawsze połączenie. Przede wszystkim współpracuje z aplikacją pomagającą m.in. diagnozować urządzenia. Poza tym lodówka ma szufladę pod warzywa i owoce z regulacją wilgotności i dyspenser wody. Jest tu też funkcja Power Cool umożliwiająca szybkie chłodzenie. Zamrażarka ma z kolei funkcję Power Freeze i kostkarkę do lodu wbudowaną w drzwi zamrażarki (wewnętrzną, nie zewnętrzną). Duet mieści aż 705 litrów - w sam raz dla wielodzietnej rodziny lub zakupów na parę tygodni.

Materiał powstał we współpracy z Media Expert.

blog comments powered by Disqus
Kostkarka za złotówkę? Tak, do bardzo pojemnych lodówek i zestawów chłodzących!