PODPOWIEDZI:

Faktycznie przecenione odkurzacze - TYLKO do 17 listopada!

Faktycznie przecenione odkurzacze - TYLKO do 17 listopada!

W RTV Euro AGD jest sporo promocji do 17 listopada. Udało mi się znaleźć pięć faktycznie przecenionych odkurzaczy - w tym po dwa roboty sprzątające i modele pionowe. Wszystko z różnych półek cenowych i naprawdę taniej w stosunku do ostatnich cen. Jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie.

Wszystkie przeceny wziąłem z trwającej do końca 17 listopada akcji promocyjnej Euro Black Friday. Warto jednak zerknąć również na 48 godzin extra okazji i Wielorabaty. O ile te pierwsze to po prostu zbiornik różnych rabatów, to drugie są już nieco bardziej skomplikowane. W ich przypadku dostajesz zniżkę na najtańszy produkt w twoim koszyku z objętych akcją promocyjną, zależną od liczby rzeczy. Przy dwóch to 24%, przy trzech 44%, przy czterech 75%, a przy pięciu cena spada do złotówki.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Robot sprzą tający

iRobot Roomba e5 (e5158)

1139 zł / 999 zł

iRobot Roomba e5 (e5158) oferta w RTV Euro AGD

Robot sprzą tający

iRobot Roomba Combo

1299 zł / 1099 zł

iRobot Roomba Combo oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz tradycyjny

Bosch AquaWash&Clean; BWD421PET

999 zł / 799 zł

Bosch AquaWash&Clean BWD421PET oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz  pionowy

Beko WetClean VRT71025VW

708 zł / 649 zł

Beko WetClean VRT71025VW oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz pionowy

Samsung Jet 90 pet VS20R9042T2

2499 zł / 1999 zł

Samsung Jet 90 pet VS20R9042T2 oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacze taniej do 17 listopada!

  • iRobot Roomba e5 (e5158) - jeżeli marzysz o robocie sprzatającym od renomowanej marki, poniżej 1000 złotych, to właśnie jest całkiem niezła okazja na Roombę. To model dosyć bazowy, ale za to ze wszystkim co najważniejsze, czyli trójstopniowym systemem sprzątania, czujnikiem Dirt Detect i możliwością sterowania przy pomocy telefonu za sprawą wbudowanego modułu Wi-Fi.

Sterowanie głosowe odkurzaczem iRobot Roomba Combo

  • iRobot Roomba Combo - rozwiązanie nieco droższe od poprzedniego, które prawdopodobnie będzie mniej wyspecjalizowane w odkurzaniu. To dlatego, że jest to Roomba Combo, czyli model odkurzająco-mopujący. Najpewniej wciąż poradzi sobie z większością brudów w twoim domu, a dodatkowo również wyczyści twoje panele na mokro od czasu do czasu. Jest tu też wsparcie dla aplikacji po Wi-Fi!
  • Bosch AquaWash&Clean; BWD421PET - odkurzacz tradycyjny, z wysoką mocą 2100 watów. To model, z którego można korzystać z workami i bezworkowo z filtrem wodnym. Ma funkcję prania, za sprawą specjalnej końcówki, twoich dywanów lub tapicerek. Jest świetnym wyborem dla osób, z małymi dziećmi! Jest tu też zmywalny filtr HEPA.
  • Beko WetClean VRT71025VW - tańszy z dwóch modeli pionowych na tej liście. Pracuje nawet przez 45 minut na jednym naładowaniu, a w dodatku również ma funkcję mopowania. Na dodatek za sprawą nasadki mocowanej na magnes, dzięki czemu łatwiej ci będzie wyczyścić panele i przenieść potem odkurzacz na dywan. Elektroszczotka ma podświetlenie LED, co ułatwi sprzątanie również pod szafkami.

Elektroszczotka na dywanie Samsung Jet 90 pet VS20R9042T2

  • Samsung Jet 90 pet VS20R9042T2 - model klasy premium. Ma wysoką moc silnika, czas pracy do 60 minut i 5-warstwowy system filtracji. Modele Samsunga, według naszych testów, świetnie się prowadzi - mają wąskie i nowoczesne elektroszczotki. W zestawie znajdziesz sporo akcesoriów, w tym mini elektroszczotkę do sierści i elastyczną szczotkę ułatwiającą sprzątanie półek oraz regałów.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Faktycznie przecenione odkurzacze - TYLKO do 17 listopada!