PODPOWIEDZI:

Nowe odkurzacze Dyson w specjalnych cenach na Black Friday!

Nowe odkurzacze Dyson w specjalnych cenach na Black Friday!

Marka Dyson prezentuje bezprzewodowe odkurzacze w czarnej kolorystyce. Będą one dostępne w wyjątkowych cenach, z obniżką do 200 zł. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Unikatowe odkurzacze Dyson w limitowanej kolorystyce nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Wykorzystaj nadchodzący sezon Black Friday i kup jeden z trzech bezprzewodowych odkurzaczy w niższej cenie.

Dyson V11 Total Clean

Odkurzacz w cenie 2599 złotych, który znacznie ułatwia sprzątanie. Dyson V11 Total Clean cechuje się bezprzewodową pracą do 60 minut, 3 trybami mocy ssania oraz ekranem LCD. Silnik obraca się z prędkością do 125 000 obrotów na minutę. Zachwyca konstrukcja wytłumiająca dźwięk, zaawansowana filtracja, a także wygodne opróżnianie pojemnika. Odkurzacz naładujesz w ściennej stacji ładującej, co ułatwia też przechowywanie.

odkurzacz Dyson V11 Total Clean

Dyson V10 Total Clean

Odkurzacz Dyson V10 Total Clean kupisz teraz w cenie 1949 złotych. Pracuje do 60 minut, przy czym ładuje się w 3,5 h. Wielkość pojemnika to 0,76 l. Elektroszczotka Direct Drive jest przeznaczona do dywanów, z kolei Soft Roller do podłóg twardych. Silnik cyfrowy jest mały, ale za to niezwykle mocny. Przechwytuje nawet cząsteczki pyłków i bakterii. Szybko zamienisz go w odkurzacz ręczny.

Dyson V8 Total Clean

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V8 Total Clean w cenie 1499 złotych zapewnia do 40 minut pracy, a naładuje się w 5 godzin. Wielkość pojemnika to 0,54 l. Posiada 2 tryby mocy. Bez problemu poradzi sobie z zanieczyszczeniami i z sierścią, zbierze nawet drobny kurz. Co ciekawe, przekształcisz go również do czyszczenia powierzchni na wysokości.

odkurzacz Dyson V8 Total Clean

Każdy model posiada w zestawie pomocne akcesoria.

Warto zaufać tej marce, zwłaszcza gdy ma ona swoją renomę na rynku. Słynie głównie z fantastycznych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza, sprzętu do stylizacji włosów oraz wysokiej jakości odkurzaczy.

Powyższe odkurzacze kupisz w wyjątkowej ofercie od 17 listopada do 5 grudnia 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. Są one dostępne albo na stronie www.dyson.pl albo w Dyson Demo Zone w centrach handlowych w całym kraju.

Pamiętaj, że dział ranking odkurzaczy również zawiera wiele dobrych produktów.

blog comments powered by Disqus
Nowe odkurzacze Dyson w specjalnych cenach na Black Friday!