PODPOWIEDZI:

AGD taniej! Black Weeks w Max Elektro

AGD taniej! Black Weeks w Max Elektro

Jeżeli szukasz AGD taniej - to Black Weeks w Max Elektro może być dla ciebie interesującą opcją. Przecenili naprawdę dużo sprzętów, a kilkoma spośród nich warto się w szczególności przyjrzeć. W tym materiale poznasz 7 promocji na duże i małe akcesoria gospodarstwa domowego - jest nawet jedna skrajnie nietypowa opcja, która pomoże ci zadbać o czystość okien!

Najlepsze jest to, że w tym przypadku masz do czynienia z faktycznie tańszym AGD. Max Elektro postarało się z przecenami na miesiąc Black Friday (jakkolwiek to kuriozalnie brzmi). Warto podkreślić to, że ceny mogą się zmienić, bo oferta jest limitowana. To nic dziwnego, rynek elastycznie reaguje, bo inaczej by nie zarabiał. Warto więc się spieszyć.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Robot kuchenny

Bosch MUM54251 Biały

1299 zł / 949 zł

Bosch MUM54251 Biały oferta w Max Elektro

Myjka do okien

Karcher WV 5 Plus N 1.633-453.0

309 zł / 259 zł

Karcher WV 5 Plus N 1.633-453.0 oferta w Max Elektro

Suszarka do włosów

Philips BHD351/10

109 zł / 89 zł

Philips BHD351/10 oferta w Max Elektro

Lodówka

Samsung RB34T672EBN

2399 zł / 1819 zł

Samsung RB34T672EBN oferta w Max Elektro

Lodówka

Gorenje NRS918EMB

4199 zł / 2999 zł

Gorenje NRS918EMB oferta w Max Elektro

Lodówka

Polar POB 8001 EX

1349 zł / 1049 zł

Polar POB 8001 EX oferta w Max Elektro

Pralka

Samsung WW90T304MWW

1699 zł / 1399 zł

Samsung WW90T304MWW oferta w Max Elektro

Małe AGD w Max Elektro

Małe AGD to nie tylko żelazka i odkurzacze. Często pytacie nas o sprzęty kuchenne, pielęgnacyjne lub bardziej nietypowe propozycje, które pomogą utrzymać porządek w domu. Pośród promocji w Max Elektro na małe akcesoria gospodarstwa domowego, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na te trzy:

  • Bosch MUM54251 Biały - stylowy robot kuchenny z systemem planetarnym - mieszającym w trzech kierunkach. Ma moc aż 900 watów, 7 poziomów prędkości i stalową misę, o pojemności do 3,9 litra. Najważniejsze jest to, że w zestawie bazowym ma sporo funkcji, w tym kostkarkę, rozdrabniacz z tarczami do krojenia na plastry i tarką, maszynkę do mielenia oraz oczywiście końcówki do ciast. To nie wszystko, a jeszcze więcej funkcji odblokujesz, kupując akcesoria do lodów lub makaronów od producenta!

Zestaw Bosch MUM54251 Biały

  • Karcher WV 5 Plus N 1.633-453.0 - nietypowy produkt małego AGD. Myjka do okien robi dokładnie to, na co wskazuje jej nazwa, ale wykorzystasz ją też w innych miejscach - na przykład w samochodzie lub do kafelków. Ta konkretna pozwoli ci umyć nawet do 35 okien i ma dwie wymienne ssawki. Jest tu też środek do czyszczenia okien i spryskiwacz z padem z mikrofibry. Bardzo wygodne rozwiązanie.

Kobieta z suszarką Philips BHD351/10

  • Philips BHD351/10 - mała suszarka do włosów o sporej mocy 2100 watów. Ma 6 ustawień prędkości nawiewu oraz temperatury, a także opcję zimnego nawiewu, w sam raz do utrwalania fryzury. Jest tu też nasadka ThermoProtect, która miesza ciepłe i chłodne powietrze, obniżając znacząco temperaturę, wąska nasadka do modelowania oraz system jonizacji gwarantujący przede wszystkim to, że będą się mniej elektryzowały.

Black Weeks z dużym AGD!

Najwięcej można jednak zawsze oszczędzić na droższych produktach. Tym samym, jeżeli planujesz wymienić coś z dużego AGD - lodówkę lub pralkę - na nowe, to jest dobra okazja, aby zrobić to za mniej. Cztery propozycje, z różnych półek cenowych i do różnych zastosowań:

  • Samsung RB34T672EBN - średniej wielkości opcja o podwyższonej pojemności. W chłodziarce mieści się tu 230 litrów, a w zamrażarce 114. To zasługa technologii Space Max, zwiększającej wydajność izolacji. Jest tu też pełny No Frost, All-Around Cooling zwiększający efektywność chłodzenia i Power Cool oraz Power Freeze, przyspieszające tymczasowo działanie komór.

Lodówka Samsung RB34T672EBN ze Space Max

  • Gorenje NRS918EMB -  spory model side-by-side, to znaczy z zamrażarką (174 l) umiejscowioną obok chłodziarki (334 l). Jest tu NoFrost Plus, który zapobiega gromadzeniu się lodu i szronu w zamrażarce oraz FastFreeze, zmniejszający na 26 godzin temperaturę do -24 stopni Celsjusza, aby szybciej zakonserwować kupione mrożonki. Warto zwrócić także uwagę na szufladę CripsZone, dostosowującą warunki do jak najlepszego przechowywania warzyw oraz owoców, a także TwistIce, czyli nietypową kostkarkę obrotową.
  • Polar POB 8001 EX - najbardziej budżetowa opcja z dużego AGD na tej liście. To prosta lodówka, z bazowymi funkcjami. Przede wszystkim jest tu szybkie zamrażanie i chłodzenie oraz automatyczne rozmrażanie chłodziarki. Pojemność całkowita wynosi 339 litrów, co przy zachowanej szerokości 60 centymetrów jest całkiem niezłym wynikiem. Model zbiera też w sieci dobre opinie - warto się nim zainteresować.

Pralka Samsung WW90T304MWW na kremowym tle

  • Samsung WW90T304MWW - pojemny i niedrogi model pralki Samsunga. Mieści do 9 kilogramów wsadu! Ma funkcję prania lekko zabrudzonych ubrań w 18 minut, a także inne istotne programy - na przykład dziecięce lub do czarnych ciuchów. Pod względem specjalnych funkcji to raczej prosta pralka, ale w niskiej cenie dostajesz sporą pojemność, bezszczotkowy silnik cyfrowy i szybkie obroty.

Zobacz wideo z promocjami na sprzęt AGD w sklepie Max Elektro.

Materiał przygotowany przy współpracy z Max Elektro.

blog comments powered by Disqus
AGD taniej! Black Weeks w Max Elektro