PODPOWIEDZI:

Duże telewizory w korzystnych cenach – Promocje w Max Elektro!

Duże telewizory w korzystnych cenach – Promocje w Max Elektro!

Jesień oznacza coraz dłuższe noce i zbliżający się Black Friday. Jest to prawdopodobnie najlepszy czas na zmianę telewizora. Z promocjami wystartowało Max Elektro, a ja wybrałem najciekawsze oferty!

Na stronie Max Elektro do 21 listopada załapać się można na wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku. Kategoria telewizorów zawiera kilka niezłych perełek cenowych. Jeśli nie zdążyłeś na opisane promocje, na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty!

ProduktNazwaCenaLink do zakupu
TelewizorSamsung UE70AU71723999 zł / 2999 złSamsung UE70AU7172 oferta w sklepie
TelewizorSamsung UE65AU71723299 zł / 2799 złSamsung UE65AU7172 oferta w sklepie
TelewizorPhilips 55PUS79063399 zł / 2699 złPhilips 55PUS7906 oferta w sklepie

Dużo cali w dobrej cenie

Samsung UE70AU7172 za sprawą 70-calowej matrycy przypadnie do gustu miłośnikom dużych ekranów. Telewizor oferuje rozdzielczość 4K, co przekłada się na dobrą ostrość wyświetlanego obrazu. Kiedy oglądane będą treści w niższej rozdzielczości, procesor Crystal 4K podbije materiały do natywnego 4K.

Telewizor Samsung UE70AU7172Telewizor oferuje naturalne, jednak żywe kolory. Warto wspomnieć o HDR 10+, który zwiększa głębię obrazu i pozwoli dostrzec detale w kontrastowych scenach. Sprzęt potrafi też zwiększyć dynamikę, co wpływa pozytywnie na płynność ruchu wyświetlanych treści.

Za dźwięk odpowiadają dwa dziesięciowatowe głośniki współpracujące z technologią Dolby Digital +, więc dialogi będą wyraźne, a filmom nie powinno brakować głębi. Funkcja Q-symphony okaże się przydatna, kiedy do telewizora zostanie podłączony soundbar, bo zsynchronizuje dźwięk głośników telewizora z urządzeniem zewnętrznym, poszerzając głębię dźwięku.

Wąskie ramki i podstawka, którą można poprowadzić kable, sprawiają, że sprzęt wygląda elegancko i nowocześnie.

Sześćdziesiątka piątka od samsunga

70-calowy telewizor wygląda dobrze, natomiast nie zmieści się do każdego pomieszczenia. W takiej sytuacji warto sprawdzić mniejszy, ale na pewno nie mały model Samsunga.

Telewizor Samsung UE65AU7172UE65AU7172 to bliźniaczy model wyżej wymienianego telewizora, a główną różnicą jest rozmiar matrycy, który wynosi 65 cali. Rozdzielczość to również 4K, natomiast przez nieco mniejszą przekątną zagęszczenie pikseli na cal jest większe. Przekłada się to na ostrzejszy obraz.

Reszta cech i funkcji to żywe kolory, procesor Crystal 4K, HDR 10+ czy Dolby Digital +. Mimo mniejszej przekątnej telewizor również wyposażono w dwa dziesięciowatowe głośniki i funkcję synchronizacji z soundbarem - Q-symphony.

UE65 podobnie jak UE70 działa pod kontrolą Tizen OS. Oznacza to szeroki dostęp do aplikacji, wśród których największą popularnością cieszą się platformy streamingowe takie jak Netflix, czy Amazon Prime Video.

Telewizor Philips z efektownym Ambilight

Philips 55PUS7906 jest ciekawą alternatywą, szczególnie jeśli ogromny rozmiar matrycy nie jest wymagany. Urządzenie oferuje rozdzielczość 4K, co przy 55 calach zapewni rewelacyjną ostrość obrazu. Matryca zapewni także nasycone kolory, płynny ruch i wsparcie dla HDR 10+.

Telewizor Philips 55PUS7906Telewizory Philips na tle konkurencji wyróżniają się przede wszystkim jedną dużą zaletą - technologia Ambilight. Funkcja ta wykorzystuje diody LED wokół krawędzi urządzenia, podświetlając przestrzeń za nim. Sprzęt oferuje kilka trybów świecenia, natomiast najlepiej wypada dopasowanie świecenia do treści wyświetlanych na ekranie.

System operacyjny Android TV daje dostęp do szerokiej gamy aplikacji, a 2 x 10 W głośniki sparowane z Dolby Atmos dbają o jakość i głębię dźwięku.

Źródło: Max Elektro

blog comments powered by Disqus
Duże telewizory w korzystnych cenach – Promocje w Max Elektro!