PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Przeceny na telewizory - Black Weeks w pełni!

Przeceny na telewizory - Black Weeks w pełni!

Szukasz tańszego telewizora? To się dobrze składa, bo Black Weeks w Media Expert trwa w najlepsze. Sprawdziłem co mają w ofercie i wybrałem pięć faktycznych promocji na duże ekrany do salonu. Znajdziesz wśród nich głównie te większe modele, ale niekoniecznie najdroższe. Na przykład 75-calowego LG poniżej 5 tysięcy złotych!

Na Black Weeks w Media Expert znajdziesz taniej nie tylko telewizory. Listopadowe obniżki dotknęły wielu najczęściej wybieranych kategorii sprzętów - od smartfony po odkurzacze. Jeżeli interesują cię inne rodzaje sprzętów lub chcesz samodzielnie poszukać bardziej dostosowanego do twoich potrzeb telewizora z rabatem, koniecznie zerknij na stronę akcji promocyjnej.

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Sony XR65A83JAEP

8999 zł / 8399 zł + voucher o wartości 400 zł

Sony XR65A83JAEP oferta w Media Expert

Sony XR55A83JAEP

6499 zł / 6199 zł + voucher o wartości 400 zł

Sony XR55A83JAEP oferta w Media Expert

Hisense 65U8GQ

4699,99 zł / 4299,99 zł + voucher CDA Premium 90 dni

Hisense 65U8GQ oferta w Media Expert

LG  75NANO813PA

5299 zł / 4999 zł

LG 75NANO813PA oferta w Media Expert

Sony A83J OLED taniej w dwóch wymiarach - Z voucherem!

Tegoroczna seria OLED-ów Sony wprowadziła kilka istotnych zmian. Między innymi pojawił się nowy procesor XR, który bazując na tym, jak człowiek patrzy i słucha, poprawia obraz oraz dźwięk. A83J to seria z wyższej półki, jest tu częstotliwość 120 Hz, gwarantująca płynność oglądanego sportu oraz rozgrywki, a także HDMI 2.1 pozwalający skorzystać z tak szybkiej matrycy na nowych konsolach.

Sony XR55A83JAEP na marmurze

Warto podkreślić, że ze względu na to, że to OLED, mamy tu prawdziwe czernie. Z kolei modele Sony znane są ze świetnej precyzji kolorów prosto z półki sklepowej - bez kalibracji. W tej chwili faktycznie przecenione są między innymi dwa rozmiary - 65 i 55 cali - masz więc wybór cenowy. Skoro o pieniądzach mowa, po zakupie któregoś z prezentowanych modeli możesz odebrać voucher do Playstation Store. Zasady i produkty objęte promocją znajdziesz tutaj.

Hisense z szybką matrycą ULED

Jeżeli szukasz czegoś w niższej cenie, co świetnie sprawdzi się przy oglądaniu sportu i w grach, Hisense 65U8GQ może być dobrym wyborem. Jest tu HDMI 2.1 i matryca 120-hercowa, co gwarantuje wyższą płynność obrazu (ze względu na fizyczną możliwość wyświetlenia 120 klatek na sekundę). Ekran wykonano w technologii ULED poprawiającej kolory, kontrasty i ruch, a w tym wypadku wykorzystano też Quantum Dot Color, czyli filtr kropki kwantowej, który jeszcze bardziej zwiększa jakość wyświetlanych barw.

Hisense 65U8GQ w salonie

Ten konkretny model ma również Full Array Local Dimming Pro, czyli po prostu lokalne wyciemnianie obrazu. To wpływa na kontrast, zwiększając różnice pomiędzy jasnymi a ciemnymi elementami obrazu. Nawiasem mówiąc, jest tu też m.in. wsparcie Dolby Vision i HDR10+ dla lepszego zakresu dynamicznego. Kupując między innymi ten model, możesz odebrać voucher z dostępem do szerokiej biblioteki filmów CDA Premium na 3 miesiące.

Spory model LG Nanocell

Seria telewizorów LG Nanocell jest odpowiedzią na Samsungowe QLED-y. W ogromnym skrócie: jest tu filtr poprawiający przestrzeń barwową, który sprawia, że przedstawiane kolory są dokładniej odwzorowywane. LG 75NANO813PA to ogromny model 75-calowy, na dodatek za niecałe 5000 złotych, z ekranem generującym obraz w częstotliwości 60 herców.

LG 75NANO813PA na białym tle

Producent dorzuca tu wiele rozwiązań spotykanych też w wyższej półce LG. Jest na przykład inteligentna kontrola jasności, dopasowująca się do otoczenia i AI Sound, poprawiający dźwięk pod oglądaną treść. Fani sportu będą zadowoleni z funkcji sportowego alarmu, powiadamiającego o meczach wybranych drużyn, a filmów z trybu Filmmaker Mode, usuwającego sztuczne poprawianie obrazu, aby zachować spójność z wizją reżyserską.

Źródło: Media Expert.

blog comments powered by Disqus
Przeceny na telewizory - Black Weeks w pełni!