PODPOWIEDZI:

Lodówki w promocji - W nich schowasz jedzenie po świętach!

Lodówki w promocji - W nich schowasz jedzenie po świętach!

Szukasz niedrogiej lodówki w promocji, do schowania jedzenia po świętach? No to jesteś w dobrym miejscu. Wybrałem tylko faktycznie tańsze modele - to znaczy takie, które w ostatnim czasie nie były w niższej cenie niż promocyjna. Pośród nich w sumie coś dla każdego - naprawdę tanie chłodziarko-zamrażarki, modele premium, a nawet ekstremalnie pojemne opcje.

Oczywiście taniej można kupić teraz nie tylko lodówki. Wszystkie produkty wybrałem z akcji Przyspieszamy Wyprzedaż, która trwa do 31 grudnia. Obejmuje w sumie większość typowych kategorii. Na dodatek można też skorzystać z opcji dwóch rat w gratisie, przy rozkładaniu płatności.

Zwróć też uwagę na Wielorabaty, w których cena najtańszego z produktów w twoim koszyku, objętych akcją, spadnie nawet do złotówki. Pod warunkiem, że tych rzeczy masz przynajmniej 5. Są też inne progi, ale to warto ogarnąć osobiście.

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Whirlpool W4D7  XC2

3099 zł / 2699 zł

Whirlpool W4D7 XC2 oferta w RTV Euro AGD

Haier Cube HTF-458DG6

3799 zł / 3299 zł

Haier Cube HTF-458DG6 oferta w RTV Euro AGD

Indesit LI8  S2E X

1499 zł / 1099 zł

Indesit LI8 S2E X oferta w RTV Euro AGD

Candy CFM  14504SN

1299 zł / 999 zł

Candy CFM 14504SN oferta w RTV Euro AGD

Haier French Door HB16FMAA

3899 zł / 2999 zł

Haier French Door HB16FMAA oferta w RTV Euro AGD

Lodówka po świętach taniej

  • Whirlpool W4D7 XC2 - bardzo nietypowa lodówka czterodrzwiowa. Mieści 302 litry w chłodziarce i 150 w zamrażarce. W sam raz na wszystkie pozostałości po świętach! Ma też pełny No Frost, 15 lat gwarancji na kompresor, a także najważniejsze funkcje, takie jak tryb wakacyjny lub szybkie zamrażanie.

Whirlpool W4D7 XC2 na białym tle

  • Haier Cube HTF-458DG6 - nieco bardziej tradycyjny model czterodrzwiowy. Pomieści odrobinę więcej od poprzedniego, też ma pełny No Frost, a na dodatek jest ekstremalnie cichy. Te 35 decybeli to świetny wynik na tak dużą lodówkę. Gorzej z klasą energetyczną, ale za to są tu ciekawe bajery, takie jak szuflada MyZone pozwalająca dostosować temperaturę do warzyw lub mięs i Moisture Zone zapewniająca wysoką wilgotność. Jest też technologia antybakteryjna z UV.
  • Indesit LI8 S2E X - poprzednie opcje, nawet po przecenie, były dosyć drogie. Ten model może nie ma No Frosta, ale za to nadal mieści całkiem sporo (łącznie 339 litrów) i jest dość tani. Znajduje się tu szuflada Crisper, dedykowana owocom lub warzywom, przedłużająca świeżość produktów spożywczych. Jest też w miarę niski poziom hałasu - 39 decybeli - na pewno lodówka nie będzie ci więc przeszkadzać.
  • Candy CFM 14504SN - jeżeli Indesit był zbyt drogi, to można znaleźć coś jeszcze tańszego. Lodówka Candy to bardzo mały i niezbyt pojemny model. Mieści do 121 litrów w chłodziarce i 52 w zamrażarce. Za to mierzy zaledwie 143 centymetry wysokości. Jest tu też automatyczny system odszraniania, który nie jest No Frostem, ale zapobiega osadzaniu się lodu na ściankach urządzenia. Ułatwi więc zachowanie czystości w środku.

Haier French Door HB16FMAA w kuchni

  • Haier French Door HB16FMAA - model porównywalny do pierwszego na liście, ale trochę cichszy. Jest tu szuflada My Zone i pełny No Frost. Szczególnie fajny jest system szuflad zamrażarki. Są wysuwane, na prowadnicach. Dzięki temu łatwo można sięgnąć do środka, bez kucania przy lodówce. System Easy Access już w sumie miałem okazję kiedyś testować, to nie marketingowa ściema, a faktycznie przydatny twist na tradycyjnych lodówkach.

Źródło: RTV Euro AGD

blog comments powered by Disqus
Lodówki w promocji - W nich schowasz jedzenie po świętach!