PODPOWIEDZI:

Tańsze AGD na nowy rok - Tylko do 10 stycznia!

Szybki spis treści:
Tańsze AGD na nowy rok - Tylko do 10 stycznia!

Zastanawiasz się nad zakupem tańszego AGD w nowym roku? Jest na to dobra okazja. Warto się jednak spieszyć! Promocje potrwają tylko do 10 stycznia. Wybrałem pięć propozycji, sprzętów różnego sortu, ale wśród nich lodówka dla większej i mniejszej rodziny, a także niedrogi piekarnik z funkcjami parowymi. Jest z czego wybierać.

Dobierałem tylko produkty z akcji noworoczna wyprzedaż, ale są też inne - być może bardziej atrakcyjne - z których warto skorzystać. Na przykład z Wielorabatów. Zasada działania jest prosta, dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt z koszyka, uzależnioną od liczby sprzętów, które chcesz kupić naraz. Koniecznie objętych akcją promocyjną. Przy dwóch to -24%, przy trzech -45%, przy czterech -75%, a przy pięciu cena spada do złotówki.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Suszarka

Bosch WTH85V0EPL

2499 zł / 1899 zł

Bosch WTH85V0EPL oferta w RTV Euro AGD

Lodówka

Samsung RS50N3803SA

4199 zł / 3599 zł

Samsung RS50N3803SA oferta w RTV Euro AGD

Lodówka

Samsung RB29FERNCSS

1999 zł / 1599 zł

Samsung RB29FERNCSS oferta w RTV Euro AGD

Płyta indukcyjna

Electrolux Slim-fit LIL61424C

1399 zł / 1199 zł

Electrolux Slim-fit LIL61424C oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Electrolux SteamBake EOD6P77WZ

2349 zł / 1999 zł

Electrolux SteamBake EOD6P77WZ oferta w RTV Euro AGD

AGD na nowy rok!

  • Bosch WTH85V0EPL - spora suszarka z wsadem 8 kilogramów i funkcją AutoDry, dzięki której automatycznie wysuszy twoje ubrania. To zasługa czujników mierzących na bieżąco temperaturę oraz wilgotność. Warto podkreślić to, że jest tu też Sensitive Drying System mający zmniejszyć zagniecenia wysuszonego prania. Producent zadbał nawet o dedykowany program do suszenia pierza i puchu.

Bosch WTH85v0EPL na szarym tle

  • Samsung RS50N3803SA - duża i rodzinna. Dwudrzwiowa, a w dodatku z barkiem na napoje, nie wymagającym otwierania całej lodówki. Model mieszczący do 360 litrów w chłodziarce i 175 w zamrażarce. Ma pełny No Frost, dystrybutor wody i lodu, a także najważniejsze technologie producenta. Jest All Around Cooling, są funkcje typu Power Freeze lub Tryb Wakacyjny - ogólnie w tej cenie jest całkiem sporo. Czyli tak, jak być powinno.
  • Samsung RB29FERNCSS - nie trzeba wydawać na lodówkę dużo. Można po przecenie tylko 1599 złotych. Również model dwudrzwiowy, ale znacznie mniej pojemny. Mieści 194 litry w chłodziarce i 108 w zamrażarce. Ten Samsung jest też nieco cichszy (37 decybeli), ma pełny No Frost oraz wykonanie w stali Inox. Dzięki technologii Cool Select+ możesz zmienić zamrażalnik w lodówkę!
  • Electrolux Slim-fit LIL61424C - skoro już kuchnia, to może indukcja? Rozwiązanie tym bardziej kuszące ze wzrostami gazu. Ten model płyty ma cztery pola, jest najpłytszym dostępnym na naszym rynku sprzętem tego typu i wykorzystuje kilka przydatnych technologii. Na przykład system OptiFix ułatwiający montaż płyty, rozpoznawanie obecności garnka lub wskaźniki ciepła resztkowego, zapobiegające oparzeniu się!

Gotowanie na płycie Electrolux Slim-fit LIL61424C

  • Electrolux SteamBake EOD6P77WZ - poniżej 2000 złotych (po przecenie) kupisz piekarnik Electroluxa. Model o tyle interesujący, że ma pyrolityczne czyszczenie - czyli spopielanie tłuszczów i brudów ekstremalnie wysoką temperaturą - oraz funkcje parowe. To sprawia, że będzie świetnym wyborem dla amatorskich piekarzy. Miłym dodatkiem jest też termosonda, szeroki zakres temperatur (od 30 do 300 stopni Celsjusza), prowadnice teleskopowe, a także łączność z aplikacją na smartfona!

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Tańsze AGD na nowy rok - Tylko do 10 stycznia!