PODPOWIEDZI:

Grill rozpoznający grubość mięsa? AGD w promocji

Szybki spis treści:
Grill rozpoznający grubość mięsa? AGD w promocji

Szukasz AGD w promocji? Przyjrzeliśmy się ofercie dużego sklepu z elektroniką i wybraliśmy kilka faktycznie przecenionych produktów. Większość rabatów potrwa do końca miesiąca, ale w niektórych przypadkach musisz się pospieszyć! W dzisiejszym materiale m.in. parę odkurzaczy automatycznych, piekarnik z katalizą i ekonomiczna zmywarka.

Większość AGD na promocji do tego artykułu znaleźliśmy w akcji promocyjnej Wyprzedażowe Rabaty. Zainteresuj się jednak też innymi akcjami - na przykład Wielorabatami. W nich dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt z wybranych. To o tyle atrakcyjne, że jak kupujesz na przykład pięć sprzętów w podobnej cenie, to ostatni będzie za złotówkę, czyli w sumie cały koszyk będzie cię kosztować mniej o 20%.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Odkurzacz  automatyczny

Tefal Xplorer Serie 95 RG7987

2399 zł / 2249 zł

Tefal Xplorer Serie 95 RG7987 oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz automatyczny

Tefal Xplorer Serie 75 RG7675

1699 zł / 1499 zł

Tefal Xplorer Serie 75 RG7675 oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik​​​​​​​

Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB

1099 zł / 1449 zł

Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB oferta w RTV Euro AGD

Grill elektryczny

WMF Perfection

1399 zł / 1149 zł

WMF Perfection oferta w RTV Euro AGD

Zmywarka

Bosch SGI4HCS48E

2749 zł / 2349 zł

Bosch SGI4HCS48E oferta w RTV Euro AGD

Pralka

Toshiba TW-BL100S2PL

1699 zł / 1299 zł

Toshiba TW-BL100S2PL oferta w RTV Euro AGD

AGD taniej!

  • Tefal Xplorer Serie 95 RG7987 - robot sprzątający ze średniowyższej półki cenowej. Jest w stanie pracować nawet przez 225 minut na jednym naładowaniu, sprzątać na sucho i na mokro. Ma też wysoką siłę ssącą - do 12000 PA - oraz kamerę laserową, a także boczną, do lepszego mapowania pomieszczeń oraz wyszukiwania brudu. Całością możesz sterować przy pomocy aplikacji - również głosowo - a także masz możliwość wymiany turboszczotki na model dedykowany do sierści zwierząt lub drobnego kurzu.

Moc odkurzacza Tefal Xplorer Serie 95 RG7987

  • Tefal Xplorer Serie 75 RG7675 - nieco tańszy model, pracujący krócej i bardziej hałaśliwy. Ten odkurzacz również jest w stanie sprzątać oraz mopować - poradzi sobie z typowymi zabrudzeniami podłogi w deszczowe dni. Ma też niższą siłę ssącą, na poziomie 2700 PA. Zdaniem producenta to wystarczy do podłóg i dywanów. Tutaj również wykorzystano analogiczny system nawigacji oraz dedykowaną aplikację - jeżeli szukasz robota do 1500 złotych, to może być ciekawa opcja.
  • Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB - piekarnik elektryczny z jednym poziomem prowadnic teleskopowych. Dzięki temu nie sparzysz się wyciągając jedzenie z jego głębi. Dodatkowo jest tu katalityczne czyszczenie, działające w trakcie przygotowywania potraw, a także system SoftClosing, z wolnodomykającymi zawiasami. Dzięki technologii Cook3, zdaniem producenta, upieczesz trzy różne potrawy jednocześnie bez wymieszania się ich zapachów! Teraz taniej o 350 zł.
  • WMF Perfection -  wiele osób kupuje grille elektryczne ze względu na wygodę. Ten jest dodatkowo mocny, bo ma aż 2000 watów. W niczym nie ustępuje duo płyta i patelnia. Model od WMF ma automatyczny pomiar grubości steków (i innych mięs), aby automatycznie wyregulować temperaturę i czas grillowania. Nagrzewa się maksymalnie do 270 stopni Celsjusza, a odpowiednie tryby wybierzesz dotykowo - jest 6 różnych programów do rozmrażania i smażenia mięs lub warzyw. Tego grilla łatwo wyczyścisz też dzięki temu, że odpowiednie elementy można demontować. 

Mięso przy grillu elektrycznym WMF Perfection

  • Bosch SGI4HCS48E - zmywarka na 14 kompletów i o niskim poziomie hałasu (44 decybele). Pośród przydatnych funkcji masz tu ExtraDry, przyspieszającą suszenie, oraz SpeedPerfect Plus, skracający czas trwania cyklu do 66%. Jeżeli masz mniej naczyń, w tym modelu włączysz tryb połowicznego załadunku. Warto podkreślić też 10 lat gwarancji przed przerdzewieniem, obecność najważniejszych programów (m.in. eco, auto i cichy) oraz MachineCare, czyli opcję cyklicznego oraz dogłębnego czyszczenia zmywarki. To wszystko przy standardowej szerokości 60 centymetrów i znacznie taniej.
  • Toshiba TW-BL100S2PL - oferuje 9 kilogramów załadunku, co w tej cenie jest rzadkością. Ponadto klasa energetyczna B czyni z niej oszczędną propozycję. Nie brakuje w niej najpopularniejszych programów, w tym prania kolorów w zimnej wodzie czy programu dziecięcego. To wszystko przy zużyciu wody 49 litrów na cykl. 

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Grill rozpoznający grubość mięsa? AGD w promocji