PODPOWIEDZI:

Masażer ręczny w promocji lub telewizor taniej - RTV Euro AGD na weekend

Szybki spis treści:
Masażer ręczny w promocji lub telewizor taniej - RTV Euro AGD na weekend

Chcesz kupić telewizor taniej lub masażer ręczny w promocji? Sprawdziłem co ciekawego RTV Euro AGD ma w ofercie i wybrałem faktycznie przecenione produkty. To oznacza, że w ostatnim czasie nie trzymały się niższej ceny - nie ma tu ściemy. Oprócz wymienionych sprzętów jest też kilka innych ciekawych propozycji, w tym bardzo mały soundbar.

Nie tylko standardowe rabaty są warte uwagi. Dobrze też wymusić zniżkę z wykorzystaniem akcji promocyjnych. Przy Wielorabatach możesz obniżyć cenę najtańszego produktu z pięciu do złotówki (dotyczy tylko wybranych urządzeń). Są też inne poziomy procentowe, ale najbardziej opłacalnie jest kupić pięć rzeczy w podobnej cenie. Z kolei 55 zł za każde wydane 500 złotych umożliwi ci obniżkę pojedynczego produktu - łatwiej z tego skorzystać. Zasady promocji są takie jak w jej nazwie. 

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Masażer

FeiyuTech Kica

379 zł / 299 zł

FeiyuTech Kica oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

LG 55UP78003LB

2599 zł / 2199 zł

LG 55UP78003LB oferta w RTV Euro AGD

Soundbar

Polk Audio MagniFi Mini

999 zł / 799 zł

Polk Audio MagniFi Mini oferta w RTV Euro AGD

Oczyszczacz powietrza

Philips Dual Scan AC3858/50

2899 zł / 2199 zł

Philips Dual Scan AC3858/50 oferta w RTV Euro AGD

Zmywarka

Candy CDCP 8S

1499 zł / 1149 zł

Candy CDCP 8S oferta w RTV Euro AGD

Relaks w promocji?

  • FeiyuTech Kica - masażer wibracyjny firmy znanej raczej z produkcji gimbali. Ma zasilanie akumulatorowe, możesz więc z niego korzystać również na wyjeździe. Dzięki czterem wymiennym głowicom pozwala na jeszcze lepsze masowanie ciała. Są też cztery poziomy intensywności. Zdaniem producenta sprzęt podziała nawet przez 11 godzin, ale łatwo go naładować, dzięki wejściu USB-C.

FeiyuTech Kica na korcie

  • LG 55UP78003LB - telewizor w optymalnych rozmiarach 55 cali. To raczej bazowy model LG z podstawowymi funkcjami - również wykorzystaniem AI do poprawienia obrazu i dźwięku. Znajdziesz tu m.in. HDR10 poprawiający zakres dynamiczny, Filmmaker Mode ograniczający zmiany wideo względem wizji reżysera i Alarm Sportowy, który poinformuje cię o rozpoczęciu i zakończeniu wyczekiwanego meczu.
  • Polk Audio MagniFi Mini - mały, ale wariat. Ten soundbar zbiera dobre opinie w sieci i wśród recenzentów już od kilku lat. Wspiera dekodowanie 5.1 (wewnątrz znajduje się sześć głośników), a także ma bezprzewodowy subwoofer oraz predefiniowane ustawienia EQ pod muzykę filmy lub sport. Jednak jego najważniejszą zaletą są wymiary. Mierzy zaledwie 34 centymetry szerokości. Zmieści się wszędzie!
  • Philips Dual Scan AC3858/50 - testowany przez nas i świetnie wykonany oczyszczacz powietrza. Wyłapuje najmniejsze zanieczyszczenia, alergeny, a nawet gazy. W dodatku jest bardzo cichy i ma szybko reagujący tryb automatyczny. Co istotne, przy pomocy wyświetlacza lub aplikacji sprawdzisz nie tylko poziom zanieczyszczenia PM 2.5, ale i gazów lub alergenów IAI. Sprzęt przystosowano do pomieszczeń o rozmiarach do 73 metrów kwadratowych. Jest w dobrej cenie.

  • Candy CDCP 8S - niewielka zmywarka, która ułatwi ci sprzątania po obiedzie. Mierzy zaledwie 55 na 59,5 na 50 centymetrów, zmieści się więc na przykład pod szafką kuchenną. Mieści przy tym aż 8 kompletów naczyń! Ma 6 standardowych programów (w tym taki do szkła) oraz umożliwia dodawanie naczyń w trakcie cyklu czyszczenia. Teraz kosztuje w RTV Euro AGD o 350 złotych mniej.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Masażer ręczny w promocji lub telewizor taniej - RTV Euro AGD na weekend