PODPOWIEDZI:

Nowa generacja telewizorów Philips z serii Performance z dedykowanym soundbarem

Nowa generacja telewizorów Philips z serii Performance z dedykowanym soundbarem

Premiery produktowe na 2022 od Philips TV & Sound obejmują miedzy innymi telewizory z serii Performance z lepszą specyfikacją i dedykowanym soundbarem. Szczegóły poniżej.

Nowa generacja telewizorów z serii Performance i dedykowany soundbar

Na rynku pojawi się nowy model telewizora Philips 8807 i wielofunkcyjny soundbar Philips B8507 3.1 z Dolby Atmos.

Telewizory (niezależnie od rozmiaru) oferują trójstronny system Ambilight, wysokiej jakości matrycę LCD WCG o częstotliwości odświeżania 120 Hz oraz obsługę formatów HDR: HLG, Dolby Vision i HDR10+. Zastosowano procesor Philips P5 piątej generacji.

Nowa seria telewizorów to gratka dla fanów gier. Cechuje je złącze HDMI 2.1 eArc, obsługują technologię VRR dla treści 4K w częstotliwości 48-120 Hz z prędkością przesyłu 48 Gb/s, Auto-Low-Latency oraz są kompatybilne z FreeSync Premium. Mogą pochwalić się niskim input lagiem na poziomie 9 ms. Dodatkiem jest pasek dostępu z uproszczonym menu.

Philips 8807 nowa seria

Dźwięk jest bardzo wysokiej jakości, a to dzięki systemowi audio o mocy 20 W z dwoma głośnikami skierowanymi w dół. Telewizory obsługują format Dolby Atmos i są w pełni kompatybilne z Home Wireless System z technologią DTS Play-Fi.

Dla jeszcze mocniejszych wrażeń powstał soundbar Philips B8507 3.1 z obsługą formatu Dolby Atmos. Jest w pełni kompatybilny z Home Wireless System.

Po aktualizacji systemu na 2022 rok telewizory Philips mogą pełnić rolę kanału centralnego.

Telewizor Philips 8807 będzie dostępny od lipca 2022 r. w rozmiarach 43″, 50″, 55″, 65″, 75″ oraz – po raz pierwszy – 86″.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Nowa generacja telewizorów Philips z serii Performance z dedykowanym soundbarem