PODPOWIEDZI:

Nowe urządzenia i bezprzewodowa platforma AV od Philips Fidelio

Nowe urządzenia i bezprzewodowa platforma AV od Philips Fidelio

Wśród premier produktowych na 2022 pojawiły się udoskonalone sprzęty audio. Chodzi o urządzenia i bezprzewodową platformę AV od Philips Fidelio. Szczegóły w poniższym newsie.

Nowe urządzenia i bezprzewodowa platforma AV od Philips Fidelio

Kolejne trzy urządzenia gwarantujące najwyższej jakości dźwięk bezprzewodowy to soundbar Philips Fidelio FB1, subwoofer Philips Fidelio FW1 oraz głośnik satelitarny Philips Fidelio FS1. Wszystkie pracują w inteligentnym ekosystemie. Wykrywa on połączenie z innymi sprzętami. Urządzenia komunikują się ze sobą, przy zachowaniu jak najlepszych wrażeń.

Philips Fidelio FB1

Philips Fidelio FB1 to soundbar 7.1.2 z 15 głośnikami o łącznej mocy 310 W (RMS). To gwarantuje potężny przestrzenny dźwięk. Czyste brzmienie bez zakłóceń jest zasługą sekcji w niezależnych od siebie obudowach. Dla każdego kanału (lewego, prawego i centralnego) przewidziano dwa głośniki średniotonowe rozmieszczone symetrycznie po obu stronach głośnika wysokotonowego w klasycznym układzie D'Appolito.

Na końcach soundbara umieszczono głośniki odtwarzające dźwięk na boki. Soundbar oferuje dwa głośniki zamontowane ku górze oraz 2 wbudowane subwoofery (współpraca z technologią Dolby Atmos).

Soundbar Philips Fidelio FB1 będzie dostępny od czerwca w cenie 3599 zł.

sounbar Philips Fidelio FB1

Philips Fidelio FW1

Philips Fidelio FW1 to bezprzewodowy subwoofer, który zawiera w sobie 8-calowy głośnik niskotonowy (skierowany w dół) z dwiema bocznymi membranami pasywnymi. Do tego dochodzi wzmacniacz o mocy 210 W (RMS), co gwarantuje głębokie basy. Jego design jest niezwykle stylowy (skóra Muirhead, drewno i szczotkowane aluminium).

Subwoofer Philips Fidelio FW1 będzie dostępny od czerwca w cenie 2299 zł.

subwoofer Philips Fidelio FW1

Philips Fidelio FS1

Philips Fidelio FS1 to bezprzewodowy głośnik o szerokim zastosowaniu. Może służyć jako samodzielne urządzenie, może być sparowany z drugim głośnikiem Philips Fidelio FS1 w celu dźwięku stereo lub jako głośnik satelitarny w systemie 7.1.4 (z soundbarem Philips Fidelio FB1 i subwooferem Philips Fidelio FW1).

Philips Fidelio FS1 wyposażono w głośnik wysokotonowy, głośnik średniotonowy oraz głośnik niskotonowy osadzony w oddzielnej obudowie. Basowe brzmienie zapewnią dwie membrany pasywne. Urządzenie ma moc 60 W (RMS). Znajdzie zastosowanie w średnich i większych pomieszczeniach.

Oprócz stylowego wykończenia oferuje podświetlenie LED. Można je zsynchronizować z systemem Ambilight w telewizorach Philips. Efekt będzie oszałamiający.

głośnik Philips Fidelio FS1

Philips Fidelio FS1 będzie dostępny od września w cenie 1399 zł.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Nowe urządzenia i bezprzewodowa platforma AV od Philips Fidelio