PODPOWIEDZI:

Nowy Philips OLED807 z udoskonalonym procesorem obrazu

Nowy Philips OLED807 z udoskonalonym procesorem obrazu

Tego roku na rynku ukażą się najnowsze sprzęty firmy Philips. Chodzi między innymi o telewizory Philips OLED807 z udoskonalonym procesorem obrazu. Więcej szczegółów poniżej.

Rynek telewizorów obfituje w szeroką gamę produktów. Jednak odpowiedni wybór to taki telewizor, który zapewni doskonałej jakości dźwięk, brzmienie i jest udoskonalony o nowe funkcje. Taki jest Philips OLED807.

Philips OLED807

Philips OLED807 z ultracienką ramką to wydajny sprzęt z najnowszym panelem OLED-EX (30% jaśniejszy obraz) i udoskonalonym procesorem P5 AI szóstej generacji. Funkcja Ambient Intelligence odpowiada za natężenie światła w otoczeniu i w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można dobrać właściwy kontrast w formatach SDR i HDR. Użytkownik ma do wyboru funkcję ochrony wzroku, optymalizację czerni i optymalizację temperatury barwowej.

Telewizory OLED na 2022 rok oferują 7 inteligentnych trybów odtwarzania (najnowsza wersja funkcji AI Auto Film). Wśród nich jest tryb Filmmaker Mode. W momencie wykrycia treści Dolby Vision telewizor automatycznie przełączy się na ustawienia Dolby Vision Dark. Innym trybem jest Crystal Clear, który zastępuje tryb Vivid. Zachowa najlepszą równowagę między ostrością, kolorem i kontrastem.

telewizor Philips OLED807 na 2022 rok

Ponadto Philips OLED807 oferuje wsparcie najważniejszych formatów HDR (w tym Dolby Vision, HLG, HDR10 i HDR10+) oraz kompatybilność z HDR10+ Adaptive. Czterostronny system Ambilight gwarantuje niebywałą szczegółowość i dokładność odtwarzania barw. Nowością będzie obsługa IMAX Enhanced. Wykorzystana technologia IMAX Digital Media Remastering (DMR) zapewnia najwyższej jakości obraz 4K.

Dodatkowo atutem jest HDMI 2.1 z funkcją e-Arc, trybem VRR dla treści 4K w częstotliwości 40-120 Hz z prędkością przesyłu 48 Gb/s (444, 12 bitów), wsparcie FreeSync Premium G-SYNC, a także tryby Auto Game i Auto-Low-Latency. Na ekranie będzie wyświetlany pasek szybkiego dostępu. Zastosowano technologię zapobiegającą wypalaniu się matrycy.

Philips OLED807 77 cali

Telewizor Philips OLED807 zaskakuje udoskonalonym systemem głośników 2.1 o mocy 70 W z trójpierścieniowym i skierowanym do tyłu głośnikiem basowym wspomaganym przez cztery bierne membrany. Imponuje systemem multi-room, najnowszym systemem operacyjnym Android 11 TV i sterowaniem głosowym.

Philips OLED807 będzie dostępny w rozmiarach 48”, 55”, 65” i 77”.

W sprzedaży pojawi się w lipcu 2022 roku. Cena nie jest znana.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Nowy Philips OLED807 z udoskonalonym procesorem obrazu