PODPOWIEDZI:

AGD taniej o wartość podatku VAT! Piekarniki, lodówka i produkty Boscha

Szybki spis treści:
AGD taniej o wartość podatku VAT! Piekarniki, lodówka i produkty Boscha

Szukasz AGD taniej? Jest teraz okazja, aby załapać się na różne sprzęty w cenie obniżonej o wartość VAT. W zasadzie przyjrzałem się tylko małej części z dostępnych na stronie RTV Euro AGD promocji, więc jeżeli nie szukasz jednak czegoś innego niż produkty z tego artykułu - na przykład płyty indukcyjnej - warto zerknąć wprost na stronę sklepu. Co wśród dzisiejszych faktycznych przecen? Dwa piekarniki, lodówka, pralka i suszarka.

Oprócz akcji taniej o wartość VAT, trwającej tylko do środy, sprawdź również 6 dni obniżek cenowych. Jeżeli nic nie przypadnie ci do gustu wśród promocji (albo po porównaniu z historycznymi cenami stwierdzisz, że nie jest do końca opłacalnie) warto też wziąć pod uwage Wielorabaty. Dzięki nim wymusisz zniżkę na kilka produktów, pod warunkiem, że kupisz rzeczy w podobnej cenie. Najlepiej pięć, bo wtedy cena najtańszego spadnie o 99%!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Lodówka

Amica FK2695.4FTHAA

1949 zł / 1584,54 zł

Amica FK2695.4FTHAA oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Bosch HBA534BB0 Serie 4

1699 zł / 1381,29 zł

Bosch HBA534BB0 Serie 4 oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Samsung Dual Fan NV68R5345CB

2199 zł / 1787,79 zł

Samsung Dual Fan NV68R5345CB oferta w RTV Euro AGD

Pralka

Bosch WAN2829EPL Serie 4

1949 zł / 1584,54 zł

Bosch WAN2829EPL Serie 4 oferta w RTV Euro AGD

Suszarka

Bosch WQG233CEPL Serie 6

3299 zł / 2682,09 zł

Bosch WQG233CEPL Serie 6 oferta w RTV Euro AGD

AGD taniej o podatek VAT!

  • Amica FK2695.4FTHAA - lodówka z pełnym No Frostem, zapobiegającym szronieniu lub oblodzeniu i średnimi wymiarami całości. Ma przy tym pojemność 161 litrów w chłodziarce i 70 w zamrażarce - w sam raz dla singla lub pary. Jest tu też szuflada VitControl Plus, na którą składa się regulator poziomu wilgotności wraz z tacą zapobiegającą przywieraniu owoców lub warzyw. Ma przedłużyć jakość produktów spożywczych.

Amica FK2695.4FTHAA lodówka na białym tle

  • Bosch HBA534BB0 Serie 4 - jeżeli szukasz niedrogiego piekarnika, to za nieco ponad 1300 złotych warto się przyjrzeć właśnie temu. Model samoczyszczący z ceramiczną powłoką na tylnej ściance piekarnika ma rozbijać krople tłuszczu, osiadające tam podczas pracy. Z kolei opcja czyszczenia parowego pomoże ci pozbyć się pozostałych resztek po pieczeniu. Jest tu też szeroki zakres temperatur - od 50 do 275 stopni Celsjusza, termoobieg 3D, a nawet specjalny tryb do pizzy!
  • Samsung Dual Fan NV68R5345CB - masz trochę więcej w kieszeni? Piekarnik Samsunga również został wyposażony w czyszczenie parowe, ale też zastosowano w nim panele katalityczne, na bieżąco spopielające osiadający na nich tłuszcz podczas pieczenia. Jest tu technologia Dual Fan, czyli po prostu dwa termoobiegi, poprawiające równomierność temperatury wewnątrz urządzenia. Coś jeszcze? Na przykład Auto Menu, czyli 25 automatycznych przepisów i prowadnice teleskopowe, ułatwiające ci wyjmowanie upieczonego jedzenia!

Dwie prowadnice teleskopowe w piekarniku Samsung Dual Fan NV68R5345CB

  • Bosch WAN2829EPL Serie 4 - pralka o klasie energetycznej C. Ma załadunek do 8 kilogramów, sprawdzi się więc nawet przy praniu poduszek lub większych koców. Producent wyposażył ten sprzęt w funkcję SpeedPerfect skracającą czas programu o połowę i program AntyAlergia, który dzięki dokładnemu płukaniu usunie bakterie, roztocza i resztki detergentów.
  • Bosch WQG233CEPL Serie 6 - kolejne AGD od Boscha. Suszarka z wsadem 8 kilogramów (będąca tym samym świetnym dopełnieniem poprzedniego modelu) i pompą ciepła. Model serii 6 z funkcją odświeżania parowego i SensitiveDrying System gwarantujący mniejsze zagniecenia oraz zwiększoną miękkość ubrań dzięki dopasowaniu sposobu suszenia do typu ciuchów. Do tego szybkie programy (kilogram w 40 minut) i automatyczne w sam raz do dwuwarstwowych ciuchów i w cenie do 2700 złotych jest już ciekawie!

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
AGD taniej o wartość podatku VAT! Piekarniki, lodówka i produkty Boscha