PODPOWIEDZI:

Taniej nawet o 1500 złotych! 75-calowy telewizor, ekspres lub pralka

Szybki spis treści:
Taniej nawet o 1500 złotych! 75-calowy telewizor, ekspres lub pralka

Przyjrzałem się ofercie RTV Euro AGD i wybrałem 5 faktycznych promocji, które potrwają tylko do środy. W akcji “6 dni obniżek cenowych” znajdziesz jednak też wiele innych sprzętów (również z być może atrakcyjniejszej dla ciebie kategorii), warto więc się pośród nich rozejrzeć. Co w dzisiejszym artykule? Pralka ze sporym wsadem i dwa telewizory Samsung!

Nie samymi rabatami człowiek żyje. Takie akcje jak Wielorabaty lub 55 za 500, to sposoby na ugranie obniżek poprzez inteligentne dobranie sprzętów. Przy tej pierwszej akcji dobrze celować w podobną kwotę kilku rzeczy spośród wybranych objętych nią produktów - przy pięciu dostaniesz zniżkę 99% na najtańsze z urządzeń! Przy drugiej lepiej dobrać do planowanego zakupu coś jeszcze (pośród konkretnych rzeczy) żeby załapać się na wyższy próg cenowy i wyższą zniżkę.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Pralka

Hoover H-Wash 500 Pro HWPD 69AMBC/1-S

1999 zł / 1799 zł

Hoover H-Wash 500 Pro HWPD 69AMBC/1-S oferta w RTV Euro AGD

Ekspres

Siemens TE658209RW

3799 zł / 2999 zł

Siemens TE658209RW oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Samsung Neo QLED QE55QN91AAT

6199 zł / 4999 zł

Samsung Neo QLED QE55QN91AAT oferta w RTV Euro AGD

Suszarka

Candy Smart Pro CSOE H7A2TE-S

1799 zł / 1499 zł

Candy Smart Pro CSOE H7A2TE-S oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Samsung QLED QE75Q65AAU DVB-T2/HEVC

5999 zł / 4499 zł

Samsung QLED QE75Q65AAU DVB-T2/HEVC oferta w RTV Euro AGD

Taniej tylko do środy!

  • Hoover H-Wash 500 Pro HWPD 69AMBC/1-S - solidna pralka z załadunkiem 9 kilogramów. W dodatku, już po zmianach, kwalifikuje się do klasy energetycznej A, co przełoży się na sporą oszczędność na prądzie w dłuższym okresie. To dość interesujący model z systemem kontroli załadunku, cyklem dla alergików i funkcjami parowymi. Tą pralką można nawet sterować zdalnie, przy pomocy smartfona!

Hoover H-Wash 500 Pro w salonie

  • Siemens TE658209RW - ekspres automatyczny wykorzystujący system sensoFlow do monitorowania temperatury i idealnego zaparzenia kawy. Miłym dodatkiem jest też kolorowy wyświetlacz z dużymi dotykowymi przyciskami pozwalającymi ci łatwo wybrać i skonfigurować konkretne kawy. Ten ekspres jest też w stanie parzyć dwie kawy jednocześnie, ma funkcję aromaDouble Shot zwiększającą intensywność naparu i automatycznie czyszczący się układ mleczny.
  • Samsung Neo QLED QE55QN91AAT- 55-calowy telewizor wyposażony w nowoczesną matrycę Neo QLED. Poza zastosowaniem filtrów poprawiających barwy, są tu też jeszcze mniejsze diody MiniLED. Dzięki ich rozmiarom telewizor jest w stanie znacznie lepiej kontrolować podświetlenie i uzyskać wyższe kontrasty. W tym modelu zastosowano też wydajniejszy procesor, odpowiadający na przykład za upscaling. Do tego powłoka antyrefleksyjna, zmniejszająca odbicia, częstotliwość 120 Hz i technologia poprawiająca kąty widzenia!

Samsung QN91A na beżowym tle

  • Candy Smart Pro CSOE H7A2TE-S - inteligentna suszarka współpracująca z aplikacją producenta. Z jej poziomu łatwo zaprogramujesz maszynę i sprawdzisz parametry prania. Co ciekawe jest tu też Snap&Dry;, czyli opcja zrobienia zdjęcia mokremu ubraniu, aby oszacować najlepszy program suszenia. Model wyposażono też w funkcję Super Easy, która dzięki monitorowaniu poziomu wilgoci i naprzemiennemu ruchowi bębna zmniejsza zagniecenia ubrań. Do tego sporo standardowych oraz szybkich programów, a to wszystko w niższej cenie!
  • Samsung QLED QE75Q65AAU DVB-T2/HEVC - tańszy od poprzedniego, ale za to większy. To 75-calowy telewizor Samsunga z technologią QLED poprawiającą jakość barw. Propozycja ogromna, ale jeżeli zmieścisz ją w salonie - zdecydowanie warto. Ma za to częstotliwość odświeżania tylko na poziomie 60 Hz i mniej zaawansowany procesor, ale są tu Dual LED-y poprawiające kontrast, funkcja adaptacji dźwięku, a nawet możliwość ustawienia proporcji 21:9 lub 32:9 w grach ( z wydzieleniem obszaru na telewizorze) dla szerszego pola widzenia.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Taniej nawet o 1500 złotych! 75-calowy telewizor, ekspres lub pralka