PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Spyro Reignited Trilogy – Fioletowy smoczek atakuje komputery!

GTA V - Znamy Już Datę Premiery Na PC, XBO i PS4!

GTA V - Znamy Już Datę Premiery Na PC, XBO i PS4!

Nieuniknione było to, że GTA V pojawi się na konsolach nowej generacji. Co do GTA V na Pc było wiele plotek takich jak np. Nie wyjdzie, jak już wyjdzie będzie miało wymagania z nie tej ziemi. A, jednak, w sieci pojawiła się prawdziwa data premiery na PC, XBO i PS4!

W dniu 17 września 2013 roku posiadacze PS3, oraz X360 mogli cieszyć się nową produkcją od Rockstar North, mowa o GTA V. Gra w sieci uzyskała ocenę 9.6 i tym samym stała się najlepszą grą 2013 roku. Posiadacze komputerów osobistych nie mieli tyle szczęścia. GTA V nie pojawiło się w wersji PC. I tak po ponad rocznym okresie niepewności pojawiła się wiadomość, że GTA V wyjdzie na komputery. Dokładna data to 27 stycznia 2015 r. Również posiadacze konsol takich jak XBO i PS4 nie będą zawiedzeni. Gra zakręci się w ich napędach w dniu 18 listopada tego roku.

Co nowego dostaniemy po tak długim czasie czekania ?

Producent zapewnia, że Grand Theft Auto V zostanie zmieniona pod względem technicznym i wizualnym. Ma to się objawiać m.in. w podwyższeniu rozdzielczości oraz zwiększeniu dystansu renderowania obiektów.

Ponad to:

Wirtualny świat Los Santos zaoferuje nam dodatki takie jak :

-nowe typy rozrywki

-nowy rodzaj uzbrojenia

-nowe pojazdy

-nowe gatunki dzikich zwierząt

-zwiększony ruch uliczny

-nowy system roślinności

-ulepszony model uszkodzeń i pogody

Mało? W wersji Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One i PC aktualizacji ulegną stacje radiowe, których lista utworów wzbogaci się ponad setką nowych utworów.

Tryb multi-player również doczekał się zmian. Głównym ulepszeniem w stosunku do poprzednich wersji, będzie zwiększenie liczby graczy w sesji do 30 osób.

Jeśli gracze złożą zamówienia przedpremierowe, otrzymają premię w grze w wysokości 1 mln wirtualnych dolarów, które będzie można wydać w trybie fabularnym oraz sieciowym (po 500 tys. na tryb dla jednego gracza i GTA Online).

Niniejszy trailer powinien Was zachęcić do zagrania w tą super produkcje!

blog comments powered by Disqus
GTA V - Znamy Już Datę Premiery Na PC, XBO i PS4!