PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Telewizor, suszarka lub masażer - Nawet 700 złotych taniej!

Telewizor, suszarka lub masażer - Nawet 700 złotych taniej!

Szukasz przecen na telewizor, suszarkę lub masażer? Przyjrzałem się ofertom w RTV Euro AGD i znalazłem elektronikę nawet o 700 złotych taniej! To wszystko porównane pod kątem ostatnich cen, więc masz pewność, że to faktyczna obniżka, a nie próba zachowania stałej kwoty z doklejoną “przeceną”. Warto się spieszyć, bo sporo rzeczy jest taniej tylko do 7 marca!

Jest wiele promocji na pojedyncze produkty - na przykład w ramach weekendu lub dnia kobiet - ale zainteresuj się również łączonymi przecenami. Na przykład Wielorabatami. W ich ramach dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt w koszyku z objętych akcją promocyjną. Przecena uzależniona jest od liczby rzeczy, które planujesz kupić - przy pięciu to nawet 99% rabatu!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Telewizor

Samsung QLED QE55Q67AAU DVB-T2/HEVC

2899 zł / 2489 zł

Samsung QLED QE55Q67AAU DVB-T2/HEVC oferta w RTV Euro AGD

Suszarka

Electrolux EW8H458WP PerfectCare

2299 zł / 1799 zł

Electrolux EW8H458WP PerfectCare oferta w RTV Euro AGD

Płyta indukcyjna

Electrolux Slim-fit SenseBoil EIS62441

2599 zł / 1899 zł

Electrolux Slim-fit SenseBoil EIS62441 oferta w RTV Euro AGD

Masażer

Medivon Aqua Surf

249 zł / 149 zł

Medivon Aqua Surf oferta w RTV Euro AGD

Golarka

BaByliss MT727E

199 zł / 119 zł

BaByliss MT727E oferta w RTV Euro AGD

Taniej nawet o 700 złotych! Promocje w RTV Euro AGD

  • Samsung QLED QE55Q67AAU DVB-T2/HEVC - sensownie wyceniony 55-calowiec od Samsunga. Co prawda nie ma 120 Hz (tylko 60), ale za to wykorzystuje różne technologie poprawiające obraz. Na przykład filtry QLED rozszerzające zakres barw, a także podświetlenie Dual LED poprawiające kontrasty. Jest też funkcja adaptacji dźwięku, optymalizująca audio do oglądanych scen, automatyczny tryb gry zmniejszający opóźnienia i Q-Symphony, czyli połączenie głośników telewizora z soundbarem Samsunga. 

Samsung QLED QE55Q67AAU DVB-T2/HEVC na różowym tle

  • Electrolux EW8H458WP PerfectCare - spora suszarka o pojemności 8 kilogramów. Wykorzystuje najnowsze technologie firmy do bezpieczniejszego i skuteczniejszego suszenia ubrań. Na przykład czujniki SmartSense mierzą poziom wilgotności, dobierając czas pracy optymalny dla wsadu. Jest tu też system DelicateCare optymalizujący temperaturę i ruchy bębna tak, aby delikatne tkaniny nie traciły na jakości. Ciekawostką jest program Outdoor przywracający wodoodporność ciuchom z membranami funkcyjnymi!
  • Electrolux Slim-fit SenseBoil EIS62441 - jeżeli szukasz dużej, ale płytkiej płyty indukcyjnej, to modele tej firmy są jednymi z częściej polecanych. Modeł jest najpłytszą opcją dostępną na rynku! Ma przy tym sporo przydatnych funkcji, na przykład rozpoznaje moment wrzenia wody, a następnie zmniejsza temperaturę podgrzewania garnka. W dodatku pola Infinite dostosują się do “stopy” naczyń, a opcja Bridge pozwoli połączyć dwa “palniki” w jeden duży, na przykład na brytfannę.
  • Medivon Aqua Surf - jedna z bardziej nietypowych promocji. To wodny masażer do stóp, który pomoże ci zrelaksować się po ciężkim dniu (lub twojej partnerce, w końcu zbliża się dzień kobiet). Do dbania o ciało wykorzystuje nie tylko głowice oraz utrzymanie temperatury, ale też podczerwień. Zdaniem producenta pozytywnie wpływa na regenerację mięśni i stawów. Ten model kupisz w RTV Euro AGD w dwóch kolorach.

Szary masażer Medivon Aqua Surf

  • BaByliss MT727E - niedroga golarka/trymer z ogromnym zestawem dodatków. Ma trzy głowice tnące (w tym dwa trymery), nasadkę grzebieniową do zarostu i dodatkowe nasadki do ciała. W dodatku pracuje nawet przez 60 minut na jednym naładowaniu i jest w pewnym stopniu odporna na wodę (można się strzyc na mokro). Teraz taniej o 80 złotych do 13 marca.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Telewizor, suszarka lub masażer - Nawet 700 złotych taniej!