PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

HBO MAX w Polsce od 8 marca!

HBO MAX w Polsce od 8 marca!

Od dzisiaj w Polsce użytkownicy skorzystają z HBO MAX, które zastąpi HBO GO. O tym co się zmieniło przeczytasz w poniższym newsie.

Polacy mogą skorzystać z nowej platformy HBO MAX. Z pewnością zauważysz lepszą jakość odbioru i więcej kultowych produkcji. Aplikacja HBO GO będzie niebawem wygaszana, dlatego warto ściągnąć nową. Dotychczasowi użytkownicy zostaną automatycznie przeniesieni do nowej usługi.

Co się zmieni?

Zacznę od tego, że HBO MAX to serwis streamingowy koncernu WarnerMedia. W Polsce od dzisiaj zastąpi on HBO GO, będzie jego lepszą wersją. Filmy i seriale dostępne są już w 4K, a nie w 1080p.

Użytkownicy liczą na poprawę jakości streamingu, brak problemów z aplikacją mobilną (szybsza i czytelniejsza) i możliwie porządną wyszukiwarką. Jednak to okaże się w najbliższym czasie użytkowania.

Co można obejrzeć?

Z pewnością będzie mnóstwo premier filmowych. Na przykład „Diuna”, „Matrix. Zmartwychwstanie”, „Kosmiczny mecz. Nowa era”.

Poza filmami i serialami platforma oferuje produkcje Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original. Przykładowo w sekcji Cartoon Network znajdziesz wiele animacji dla dzieci (m.in. „Niesamowity świat Gumballa”), z kolei w HBO pojawi się „Gra o tron”.

Wiele ciekawych tytułów pojawi się w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Serwis HBO MAX

Ile kosztuje dostęp do filmów i seriali?

Jeżeli byłeś użytkownikiem HBO GO, to cena subskrypcji wyniesie 19,99 złotych, a więc mniej niż poprzednio. W przypadku nowych użytkowników również możliwa jest zniżka, ale tylko jak subskrypcja w serwisie zostanie wykupiona do 31 marca 2022 roku. Później miesięczny koszt będzie wynosił 29,99 zł, zatem warto szybko skorzystać z promocyjnej zniżki.

Ważne jest zachowanie ciągłości subskrypcji HBO Max, aby nie wrócić do ceny regularnej.

Masz nie tylko pełen dostęp do usług, ale również możliwość oglądania treści na 3 urządzeniach jednocześnie. Stworzysz swój profil, czego nie było w HBO GO.

Ciekawym rozwiązaniem, które wejdzie w plan po 31 marca 2022 rok jest zakup rocznej subskrypcji za cenę 234,99 złotych.

W celu zarejestrowania się w HBO Max należy wejść na stronę: http://www.hbomax.com. Serwis HBO Max dostępny jest także za pośrednictwem wybranych operatorów.

blog comments powered by Disqus
HBO MAX w Polsce od 8 marca!