PODPOWIEDZI:

Trzy telewizory w faktycznej promocji - Tylko do jutra!

Trzy telewizory w faktycznej promocji - Tylko do jutra!

W ramach 48 godzin obniżek cenowych znalazłem trzy faktycznie przecenione telewizory! W różnych cenach i taniej tylko do jutra, ale znacząco się różniące - nie tylko rozmiarem lecz również wykorzystanymi technologiami. Znajdziesz tu więc na przykład model 75-calowy, ale też nowoczesnego Neo QLED-a poprawiającego kontrast dzięki zastosowaniu zmniejszonych diod LED.

Nawiasem mówiąc teraz jest dobry moment na zakup przecenionych telewizorów. Niedługo wprowadzany jest standard telewizji naziemnej DVB-T2 z kodekiem HEVC. W ogromnym skrócie - kanały będą lepszej jakości, ale stare sprzęty nie pozwolą ich oglądać. Jeżeli nie pasują ci modele z tego artykułu zerknij też do akcji Wielorabaty. W niej otrzymasz zniżkę na najtańszy spośród wybranych produktów, uzależnioną od ich liczby. Piąty za złotówkę!

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Samsung  Neo QLED QE50QN91AAT

5499 zł / 4269 zł

Samsung Neo QLED QE50QN91AAT oferta w RTV Euro AGD

Philips 75PUS8506/12

5999 zł / 4999 zł

Philips 75PUS8506/12 oferta w RTV Euro AGD

LG 65NANO913PA

4999 zł / 3999 zł

LG 65NANO913PA oferta w RTV Euro AGD

Nowoczesny Samsung z wyższej półki

W tym momencie taniej o 1230 złotych możesz kupić telewizor Samsung Neo QLED QE50QN91A. To model najmniejszy pośród przedstawionych w tym artykule, bo mierzący zaledwie 50 cali. Sprawdzi się więc również na mniejszych przestrzeniach. Przy tym jest jeden konkretny powód takiej ceny przy tych rozmiarach - zastosowana 120-hercowa matryca.

Samsung Neo QLED QE50QN91A obsługuje DVB-T2

Wykorzystano tu ekran Mini LED, pozwalający uzyskać jeszcze więcej stref podświetlenia. Dzięki temu telewizor wytwarza lepsze kontrasty na całej płaszczyźnie, a to przełoży się na przykład na żywsze czernie. To jednak nie wszystko - wykorzystano tu technologię kropki kwantowej, dzięki czemu kolory są dokładniejsze, powłokę antyrefleksyjną i zwiększającą kąty widzenia. To prawdziwy model premium, a teraz faktycznie tańszy!

Ogromny Philips z Ambilight

Jeżeli preferujesz coś większego i nie zależy ci na mini LED-ach lub wysokiej częstotliwości odświeżania (bo na przykład oglądasz wyłącznie kablówkę), Philips 75PUS8506 może być super opcją dla ciebie. Przede wszystkim jest ogromny. Mierzy 75 cali - wszystko na nim będzie wyglądało zjawiskowo.

Philips 75PUS8506 w salonie

Jest tu też wsparcie dla Dolby Vision, HDR10+ i Dolby Atmos oraz Micro Dimming Pro optymalizujący kontrast obrazu. Do tego HDMI 2.1 gwarantujący w tym przypadku przede wszystkim szereg dodatkowych funkcji związanych z tym standardem, a przydatnych graczom, oraz Ambilight. To ostatnie jest w zasadzie najważniejsze w Philipsach. Tylne podświetlenie reagujące na to co dzieje się na ekranie - wygląda świetnie!

Duży LG w sam raz dla gracza

Pewnym kompromisem pomiędzy pierwszym a drugim modelem jest LG 65NANO913. Ten telewizor ma rozmiar 65 cali i kosztuje o 1000 złotych taniej. Jego zasadniczą zaletą jest fakt, że jego ekran wyświetla obraz w częstotliwości 120 Hz, co pozwoli w pełni wykorzystać możliwości HDMI 2.1 i uzyskać płynniejszy obraz w grach lub - po interpolacji - w filmach. Ten model to flagowiec z 2020 roku. Wciąż opłacalny.

LG 65NANO913 na białym tle

Warto dodać fakt, że jest tu wsparcie dla AMD FreeSync Premium, Apple AirPlay2 i trybu HGiG gwarantującego porządny HDR w grach. Skoro o tym mowa - zakres dynamiczny poprawi również Dolby Vision IQ, standard dostosowujący się do warunków panujących w pomieszczeniu. W tej cenie to naprawdę porządny model i warto się spieszyć, bo pewnie sklep wyprzedaje ostatki magazynowe.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Trzy telewizory w faktycznej promocji - Tylko do jutra!