PODPOWIEDZI:

Dekoder DVB-T2 HEVC techbite w sprzedaży za 99 złotych!

Dekoder DVB-T2 HEVC techbite w sprzedaży za 99 złotych!

Firma mPTech wprowadziła do swojej oferty dekoder DVB-T2 pod marką techbite. Sprzęt został wyceniony na 99 złotych. Więcej informacji o nowym dekoderze przeczytasz w poniższym newsie.

Od 28 marca nastąpi w Polsce zmiana sposobu nadawania kanałów przesyłanych w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Osoby, które posiadają starsze odbiorniki tv stracą dostęp do programów telewizyjnych. Rozwiązaniem jest zakup nowszego tunera lub wymiana telewizora na taki, który odbiera kanały w nowym standardzie. Opcja pierwsza jest oczywiście najtańsza.

Czarny dekoder DVB-T2 HEVC marki techbite jest już dostępny w sprzedaży za 99 złotych. Gwarantuje on odbiór programów telewizji cyfrowej w formacie Full HD w nowym standardzie DVB-T2 wraz z kodekiem HEVC.

Jaki jest dekoder marki techbite?

techbite DVB-T2 HEVC to z pewnością sprzęt w przystępnej cenie. Urządzenie ma kompaktowe wymiary i jest proste w obsłudze. Z przodu znajduje się wyraźny wyświetlacz LED. Zastosowano port USB i HDMI, Scart (Euro) oraz oczywiście wejście antenowe. Dzięki temu jest kompatybilny z wieloma telewizorami. Wymiary dekodera to 140 x 80 x 30 mm. Do sterowania służą przyciski na obudowie i dołączony pilot.

dekoder techbite DVB-T2

Jakie funkcje ma dekoder techbite?

Poza nieograniczonym odbiorem programów cyfrowej telewizji naziemnej sprzęt cechuje się kilkoma dodatkowymi opcjami. Wśród głównych funkcji dekodera znajdziesz możliwość nagrywania programów (przyda się, jeżeli nie możesz w danym momencie oglądnąć ulubionego serialu), elektroniczny przewodnik po programach (widzisz najważniejsze informacje, tytuł programu, godzinę jego emisji), jak również funkcję Timeshit, czyli cofanie-powtarzanie scen (cofasz daną akcję, powtarzasz scenę). Wystarczy podłączyć pamięć zewnętrzną do urządzenia (poprzez USB).

Dekoder jest dostępny w sklepie internetowym mPTech.

blog comments powered by Disqus
Dekoder DVB-T2 HEVC techbite w sprzedaży za 99 złotych!