PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Doki z głośnikami Made for iPod & iPhone od Sony

Doki z głośnikami Made for iPod & iPhone od Sony

Trzy nowe modele doków z głośnikami firmy Sony zapewniają pełny, wysokiej jakości dźwięk przy słuchaniu muzyki i odtwarzaniu filmów z iPoda lub telefonu iPhone

Modele RDP-X60iP, RDP-M15iP i RDP-M5iP doskonale prezentują się w każdym wnętrzu, a ich piękne, minimalistyczne sylwetki tworzą harmonijną całość z iPodem lub telefonem iPhone.

niezwykle łatwe w użyciu i współpracują z szeroką gamą iPodów i telefonów iPhone (w tym telefonami iPhone 4 i iPodami touch 4. generacji).

Aby odtwarzać nagrania z biblioteki iTunes, ładując równocześnie akumulator w odtwarzaczu lub telefonie, wystarczy po prostu umieścić urządzenie w doku.

Wszystkie trzy doki dostarczane są z wygodnym w użyciu pilotem, który pozwala wybierać funkcje z menu iPoda / telefonu iPhone bez ruszania się z fotela.

Dok z głośnikami do iPoda RDP-X60iP: o mocy 20 W+20 W, bezprzewodowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth® i wejście audio

Sony Dock

RDP-M15iP: przenośny dok z głośnikami z zasilaniem akumulatorowym na 6 godzin pracy

Sony Dock

RDP-M5iP: przenośny dok z głośnikami z uchwytem

Sony Dock

Doki z głośnikami Made for iPod & iPhone RDP-X60iP i RDP-M5iP będą dostępne od czerwca 2011 r., a dok RDP-M15iP — od lipca 2011 r.

blog comments powered by Disqus
Doki z głośnikami Made for iPod & iPhone od Sony