PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Profesjonalne kamery sportowe wysokiej jakości

Adapter Wii do HDMI jest już dostępny

Adapter Wii do HDMI jest już dostępny

Gracze Wii musieli czekać kilka lat na odpowiedni adapter HDMI/Wii, lecz dzięki CMG4029 Wii to HDMI oczekiwanie dobiegło końca

Nintendo Wii jest jedyną konsolą do gier, która nie posiada fabrycznego portu HDMI. Mimo małej rozdzielczości wyjściowej, bo tylko 480p, HDMI jest obecnym standardem urządzeń audio-video. Brak wyjścia HDMI na Wii jest co najmniej kłopotliwy.

Adapter Wii2HDMI zamienia standardowe wyjście Wii na kompatybilne z urządzeniami HDMI w standardzie 1.3, pozwalając na realizację sygnałów audio i wideo za pośrednictwem pojedynczego kabla HDMI.

wii2hdmi

Wyjściowy, przekonwertowany sygnał video ma jakość 720p lub 1080p.

Sprawdź najlepsze konsole do gier >>>

Adapter Wii2HDMI jest bardzo prosty w użyciu i nie wymaga żadnej konfiguracji czy ustawień. W zasadzie wystarczy go tylko podłączyć do Wii, następnie podłączyć kabel HDMI i gotowe! Proste, łatwe i efektywne.

wii2hdmi

Wii2HDMI konwertuje sygnały wideo i audio Wii na cyfrowy format HDMI. Obsługuje wszystkie tryby wyświetlania, w tym Wii: NTSC 480i, 480p, 576i PAL.

Używając tylko jednego kabla HDMI można podłączyć Wii do telewizora HDTV, bez utraty jakości obrazu i dźwięku. Wszystko dzięki konwerterowi Wii2HDMI, który dynamicznie przełącza lub zamienia sygnał analogowy cyfrowy HDMI.

Opis:

  • Wideo i audio w pełni cyfrowym formacie HDMI - zero straty transmisji!
  • Współpracuje z DVI
  • Obsługuje wszystkie tryby wyświetlania Wii (NTSC 480i 480p, 576i PAL)
  • Dioda LED pokazuje aktualny tryb wyświetlania i status
  • Brak zbędnego zasilacza, nie powoduje bałaganu
blog comments powered by Disqus
Adapter Wii do HDMI jest już dostępny