PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie żelazka do 100 zł |TOP 5|

Wakacyjny prezent dla Twojego tableta? Tak, od firmy Logitech

Wakacyjny prezent dla Twojego tableta? Tak, od firmy Logitech

Wyjeżdżasz na wakacje, a Twój iPad nie ma ochronnego etui? klawiatury? a może nawet przenośnego głośnika? Logitech prezentuje nową linię akcesoriów dla tabletów Apple i nie tylko. Klawiatury Keyboard Case i Tablet Keyboard, oraz głośniki Wireless Speaker

Logitech Keyboard Case

logitech

Stworzony wspólnie z firmą ZAGG Logitech Keyboard Case to lśniąca konstrukcja z miękką wyściółką, która chroni ekran i krawędzieiPada 2. Klawiatura łączy się z tabletem poprzez Bluetooth, dzięki czemu parowanie urządzeń jest proste i szybkie. Logitech Keyboard Case otrzymał intuicyjny układ klawiatury oraz komfortowe w użyciu klawisze. Specjalna wnęka za klawiaturą pozwala na wygodne zamocowanie tabletu zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Logitech Wireless Speaker

logitech

Logitech Wireless Speaker to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz posłuchać na głos swojej ulubionej muzyki. Głośnik jest bezprzewodowy, więc możemy go ustawić w dowolnym miejscu, nawet 15 metrów od źródła dźwięku. Dwa dwucalowe przetworniki zapewnią solidną porcję soczystego dźwięku nawet z drugiego końca pokoju. Wbudowany akumulator głośnika, w zależności od ustawień wystarcza nawet na 10 godzin nieprzerwanego grania, więc możesz go zabrać ze sobą niemal wszędzie. Dzięki łączności Bluetooth, połączenie głośnika do tabletu nie może być już prostsze.

Logitech Tablet Keyboard

logitech

Logitech Tablet Keyboard, to połączenie klawiatury z podstawką pod tablet, które zapewni komfort pracy z urządzeniem zarówno przy biurku, jak i na kanapie czy w łóżku. Łączność Bluetooth ma zasięg do 10 metrów w zależności od konkretnych warunków.

Ceny i dostępność

LogitechKeyboard Case będzie dostępny w Europie, w tym w Polsce, w sugerowanej cenie detalicznej 399,99 zł, Logitech Wireless Speakers będzie również kosztować 399,99 zł, a Logitech Tablet Keyboard – 239,99 zł.

blog comments powered by Disqus
Wakacyjny prezent dla Twojego tableta? Tak, od firmy Logitech