PODPOWIEDZI:

Oczyszczacze powietrza Dyson przychodzą z pomocą w sezonie alergicznym!

Oczyszczacze powietrza Dyson przychodzą z pomocą w sezonie alergicznym!

Alergicy wiedzą, że pylenie roślin wiosną to nie lada utrudnienie dla nich. Na ratunek przychodzi oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09 i Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A. Więcej szczegółów na temat tych urządzeń w poniższym newsie.

Nie dość, że sezon alergiczny w Polsce trwa, to jeszcze poziom zanieczyszczenia powietrza nadal rośnie. Alergicy stanowią już mniej więcej 40% społeczeństwa. Z tego powodu firma Dyson wprowadza na rynek dwa nowe oczyszczacze z funkcją wentylatora, które są również dozwolone dla osób z astmą. Jak wiadomo oczyszczacze słyną z efektywnego wykrywania i zatrzymywania kurzu oraz wszelkich alergenów.

Warto przez cały rok pozbywać się alergenów w domu, które unoszą się w powietrzu. Mowa na przykład o cząsteczkach kurzu, sierści zwierząt, roztoczach, zarodnikach grzybów, cząsteczkach chemicznych, pyłkach roślin. Alergie objawiają się niezbyt przyjemnymi dolegliwościami. Między innymi łzawieniem oczu, kichaniem, kaszlem. Nie wdychaj szkodliwych substancji tylko postaw na najnowszą generację oczyszczaczy.

Jaki jest oczyszczacz Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09?

Oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09 cechuje się półprzewodnikowymi czujnikami formaldehydu, dzięki którym możliwe jest nie tylko wychwytywanie najdrobniejszych zanieczyszczeń, ale również niszczenie niebezpiecznych lotnych związków organicznych, w tym formaldehyd. Takie bezbarwne zanieczyszczenia gazowe mogą się uwalniać z mebli lub różnych produktów (farby, sklejki, środki czystości), a długotrwała ekspozycja stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia.

Atutem jest technologia Air Multiplier, dzięki której rozprowadzanie czystego powietrza po wnętrzu odbywa się w równomierny sposób.

Możesz skorzystać z trybu jednoczesnego oczyszczania i chłodzenia pomieszczenia, samego oczyszczania bez efektu chłodzenia oraz trybu nocnego (ciche ustawienia, przyciemniony wyświetlacz).

Możliwe inteligentne sterowanie i monitorowanie jakości powietrza za pomocą aplikacji Dyson Link, a także uruchamianie głosem. Głośność pracy oczyszczacza zmniejszono do 61 dB przy największych obrotach.

Oczyszczacz Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09 kupisz w cenie 3 299 zł.

nowy oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09

Kilka słów o oczyszczaczu Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A

Oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A zajmie się automatycznym wykrywaniem, wychwytywaniem i zatrzymywaniem zanieczyszczeń. Wszystkie czujniki monitorujące parametry jakości powietrza i wydajny filtr przyczynią się do lepszego samopoczucia w domu. Specjalny algorytm sprawdza dane co sekundę i je dokładnie analizuje. Wyniki są wyświetlane na ekranie LCD.

Urządzenie działa w dwóch trybach: trybie nocnym bądź trybie rozproszonym (oczyszczanie bez chłodzenia). Pracuje o 20% ciszej niż poprzednia wersja.

Oczyszczacz Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A kupisz w cenie 2 799 zł.

Obydwa oczyszczacze oferują filtry w standardzie HEPA H13. Wychwytują one do 99,95% cząsteczek o średnicy nawet do 0,1 mikrona. Inżynierowie wykorzystali uszczelnienia wysokociśnieniowe, aby zanieczyszczone powietrze nie trafiło ponownie do pomieszczenia. Posiadają certyfikaty ECARF (Europejskiego Centrum Badań Alergii).

blog comments powered by Disqus
Oczyszczacze powietrza Dyson przychodzą z pomocą w sezonie alergicznym!