PODPOWIEDZI:

Małe i duże AGD taniej! Pralko-suszarka Electroluxa lub odkurzacz Boscha

Szybki spis treści:
Małe i duże AGD taniej! Pralko-suszarka Electroluxa lub odkurzacz Boscha

Szukasz taniej małego lub dużego AGD? Sprawdziłem co słychać w ofercie jednego z większych sklepów z elektroniką i dobrałem pięć propozycji, które są faktycznie taniej. To znaczy, że w ostatnim czasie kosztowały zdecydowanie więcej, niż teraz. Nie ma tu ściemy, jeżeli szukasz nowego ekspresu lub odkurzacza pionowego - teraz jest dobry moment na zakup.

Parę sprzętów z tej listy znalazłem w takich akcjach jak totalna wyprzedaż lub technologiczna wiosna. Natomiast, jeżeli chce ci się trochę pokombinować, sprawdź też Wielorabaty. W tym przypadku dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt zależną od tego, ile masz rzeczy w koszyku objętych tą akcją. Przy pięciu cena najmniej drogiego spada o 99%!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Odkurzacz pionowy

Bosch Unlimited 8 ProPower BCS82POW15

2099 zł / 1799 zł

Bosch Unlimited 8 ProPower BCS82POW15 oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz automatyczny

Tefal Explorer Serie 50 RG7375

1199 zł / 799 zł

Tefal Explorer Serie 50 RG7375 oferta w w RTV Euro AGD

Lodówka

Haier HSR3918ENPB

3999 zł / 3399 zł

Haier HSR3918ENPB oferta w w RTV Euro AGD

Pralko-suszarka

Electrolux EW7W368SP PerfectCare 700

2899 zł / 2199 zł

Electrolux EW7W368SP PerfectCare 700 oferta w w RTV Euro AGD

Ekspres

Melitta Latticia OT frosted black F30/0-100

2399 zł / 1699 zł

Melitta Latticia OT frosted black F30/0-100 oferta w w RTV Euro AGD

Świetne promocje na AGD! 

  • Bosch Unlimited 8 ProPower BCS82POW15 - standardowy odkurzacz pionowy, ze sporym zestawem dodatków. Do tego modelu producent dorzuca między innymi elektroszczotkę z podświetleniem LED, minielektroszczotkę, elastycznego węża i długą giętką ssawkę. Świetnie sprawdzi się więc przy sprzątaniu całego domu, a nawet samochodu.
  • Tefal Explorer Serie 50 RG7375 - robot sprzątający o mocy ssącej 1500 Pa. To nie jest najwięcej na rynku, ale przy tak niskiej cenie jest nieźle. Poza tym i tak powinno wystarczyć na odkurzenie każdego brudu (poza dywanami, ale z tym zwykle sobie i tak nie radzą odkurzacze automatyczne). Co ciekawe to model combo, jest więc w stanie też sprzątać na mokro. Do tego sterowanie smartfonem i bardzo niska wysokość (8 cm). To niezły robot na start.

Infografika dotycząca lodówki Haier

  • Haier HSR3918ENPB - dwudrzwiowa i duża lodówka side-by-side. To oznacza, że po jeden stronie będziesz mieć kolumnę zamrażarki (191 litrów), a po drugiej chłodziarki (337 litrów). Ten model ma również pełny No Frost, co zapobiegnie szronieniu i nadbudowie lodu wewnątrz, a także aż 15 lat gwarancji na kompresor interwerowy. Niektóre modele Haiera mają bardzo eleganckie podświetlenie na całej tylnej ścianie, a ten konkretny wyposażono w Instant Cool Box, czyli komorę o temperaturze -10 stopni Celsjusza, do szybkiego schładzania jedzenia.
  • Electrolux EW7W368SP PerfectCare 700 - sensownie wyceniona pralko-suszarka z wsadem 8 kilogramów przy praniu i 4 kilogramów przy suszeniu. Modele tego producenta mają sporo systemów oraz technologii poprawiających jakość ciuchów. Na przykład DualCare, dostosowujący dzięki sensorom temperaturę wraz z ruchami bębna do twojej odzieży. Jest tu też SensiCare, ważący załadunek, a także program SteamCare odświeżający ciuchy i zmniejszający zagniecenia.
  • Melitta Latticia OT frosted black F30/0-100 - ekspres automatyczny taniej o 700 złotych. Na dodatek taki, który zbiera w sieci świetne opinie. Melitta ma system podwójnego spieniania mleka i DoubleCup mode przygotowujący dwie kawy (czarne lub mleczne) jednocześnie. Jego największą wadą jest mała liczba zaprogramowanych kaw, ale jeżeli lubisz latte macchiato lub cappuccino, to opcja w sam raz dla ciebie.
  • Źródło: RTV Euro AGD.
blog comments powered by Disqus
Małe i duże AGD taniej! Pralko-suszarka Electroluxa lub odkurzacz Boscha