PODPOWIEDZI:

Planujesz upgrade PC? Sprzęt komputerowy w promocji!

Planujesz upgrade PC? Sprzęt komputerowy w promocji!

Szukasz nowego sprzętu PC w promocji? W ofercie RTV Euro AGD jest sporo elektroniki komputerowej, również tej w przecenie. Wybrałem pięć faktycznie przecenionych propozycji. To nie oznacza, że są najtaniej kiedykolwiek, ale w ostatnim czasie trzymały wyższą cenę. Tym samym rabaty są faktyczne, a ty zaoszczędzisz kupując je w tym momencie. Co wśród przecenionych sprzętów? Między innymi karta graficzna i monitor 165 Hz!

Oprócz podstawowych rabatów zdecydowanie zainteresuj się też akcjami promocyjnymi. Na przykład Wielorabatami. W ich przypadku dostaniesz zniżkę na najtańszą rzecz w koszyku spośród objętych akcją. Jest uzależniona od liczby sprzętów, więc przy dwóch to 24% zniżki, a przy pięciu aż 99%. To nie jedyna akcja promocyjna, ale moim zdaniem najciekawsza.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Karta graficzna

PowerColor Radeon RX 6600XT Fighter 8GB GDDR6 128bit

2679 zł / 2199 zł

PowerColor Radeon RX 6600XT Fighter 8GB GDDR6 128bit oferta w RTV Euro AGD

Monitor

MSI Optix G27C6

1349 zł / 1199 zł

MSI Optix G27C6 oferta w RTV Euro AGD

Myszka

Corsair Sabre Pro Champion Series

179,99 zł / 149,99 zł

Corsair Sabre Pro Champion Series oferta w RTV Euro AGD

Klawiatura

Genesis Thor 380 RGB Outemu Blue

289 zł / 219 zł

Genesis Thor 380 RGB Outemu Blue oferta w RTV Euro AGD

Płyta główna

MSI MAG Z490 TOMAHAWK

599 zł / 429 zł

MSI MAG Z490 TOMAHAWK oferta w RTV Euro AGD

Pora na upgrade? Części PC w promocji

  • PowerColor Radeon RX 6600XT Fighter 8GB GDDR6 128bit - karta graficzna AMD, która jest w zasadzie pod względem czystej wydajności odpowiednikiem RTX-a 3060. Co prawda ma mniej pamięci RAM i brak wsparcia dla raytracingu, ale za to bez problemu poradzi sobie z odpalaniem najnowszych gier w Full HD na wysokich ustawieniach graficznych. Teraz jest najtaniej od dłuższego czasu.

PowerColor Radeon RX 6600XT Fighter 8GB GDDR6 128bit na ciemnym tle

  • MSI Optix G27C6 - monitor, który na pewno powinien przyciągnąć twoją uwagę. To model aż 165-hercowy. To się przełoży na bardzo płynny obraz. Co prawda jest w Full HD, ale różnica przy 27 calach w porównaniu z 1440p będzie minimalna. Jest tu też wsparcie dla FreeSync, a także matryca typu VA, która w tym przedziale cenowym pewnie zaowocuje smużeniem, z drugiej strony zaoferuje świetne kontrasty.
  • Corsair Sabre Pro Champion Series - prosta w budowie myszka komputerowa. Producent chwali się przyciskami Corsair Quickstrike, które maksymalnie zmniejszają dystans między przełącznikiem, a przyciskiem, sprawiając, że twoje kliknięcie jest błyskawiczne. Wykorzystano tu też AXON Hyper-Processing, czyli technologię przyspieszającą komunikację z komputerem. To wszystko przy czułości aż 18000 DPI!

Corsair Sabre Pro Champion Series przy klawiaturze​​​​​​​

  • Genesis Thor 380 RGB Outemu Blue - budżetowa i pełnowymiarowa, klawiatura mechaniczna z przełącznikami Outemu Blue. Są dość głośne, w końcu klikają same z siebie, ale dadzą ci pełne odczucia z kliknięcia, zwiększając precyzję istotną na przykład przy pisaniu. W tym modelu producent pokusił się też o dorzucenie podkładki pod nadgarstki i przycisków multimedialnych oraz rolki do regulacji głośności.
  • MSI MAG Z490 TOMAHAWK - paroletnia płyta główna pod socket LGA 1200. Została więc zaprojektowana dla osób, które mają procesory Intela 10 i 11 generacji. Płyta obsługuje do 128 Gb pamięci DDR4 o częstotliwości 4400 MHz i ma miejsce na dwie karty graficzne. Jest tu też wbudowane złącze LAN o przepustowości do 2,5 Gb/s, dwa porty USB 3.2 2x2, które dadzą ci szybkość transmisji na poziomie do 20 Gb/s oraz dwa złącza Turbo M.2 pod szybką kartę SSD.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Planujesz upgrade PC? Sprzęt komputerowy w promocji!