PODPOWIEDZI:

Bezprzewodowe słuchawki gamingowe Trust Thian trafiają na rynek!

Bezprzewodowe słuchawki gamingowe Trust Thian trafiają na rynek!

Na rynek trafiają przyjazne dla środowiska, gamingowe słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Trust Thian. Więcej informacji o ich możliwościach przeczytasz w poniższym newsie.

Trust to marka znana z produkcji sprzętu gamingowego i wszelkiej elektroniki użytkowej. Tym razem firma proponuje przyjazne dla środowiska słuchawki bezprzewodowe Trust Thian z mikrofonem. Z powodzeniem sprawdzą się do wielogodzinnej sesji grania.

Jakie są słuchawki Trust Thian?

Gamingowe słuchawkiTrust GXT 391 Thian są komfortowe, lekkie (ważą tylko 197 g) i multiplatformowe (połączysz je z komputerem, konsolą, laptopem). Cechują się wytrzymałą baterią, dzięki której czas pracy wynosi 13 godzin. Możesz też skorzystać z 1,2-metrowego kabla.

Wraz z nimi otrzymasz nauszniki ze sztucznej skóry, które gwarantują doskonałą izolację dźwięków z zewnątrz. W komplecie również drugi zestaw z siateczki zapewniający lepszy przepływ powietrza. Istotne, że górny pałąk także wykończono siateczką.

Słuchawki bezprzewodowe Trust Thian posiadają przetworniki 40 mm, więc masz do czynienia z wysokiej jakości dźwiękiem. Dotyczy to nie tylko grania, ale i słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Trust GXT 391 Thian korzystają z wtyku USB i pasma 5.8 GHz (stabilne, szybkie).

słuchawki bezprzewodowe Trust Thian

Lewa słuchawka została wyposażona w wygodne przyciski do sterowania. Jest to włącznik, przycisk do wyciszania mikrofonu oraz pokrętło do zmiany poziomu głośności.

Słuchawki Trust otrzymały oznaczenie Clevergreen. Do ich produkcji użyto materiał zawierający 85% certyfikowanego przez SCS plastiku z recyklingu. Opakowanie ma zmniejszony rozmiar i nie zawiera plastiku. Wykonano je z włókien drzewnych z recyklingu (certyfikat FSC).

Dzięki temu, że jest wbudowany akumulator, nie ma potrzeby wymiany baterii jednorazowych, co także jest rozwiązaniem wpływającym na dobro środowiska.

blog comments powered by Disqus
Bezprzewodowe słuchawki gamingowe Trust Thian trafiają na rynek!