PODPOWIEDZI:

Promocje na weekend, których nie możesz przegapić! W tym telewizor QNED taniej

Promocje na weekend, których nie możesz przegapić! W tym telewizor QNED taniej

Szukasz promocji na weekend? Tych nie możesz przegapić. Udało mi się znaleźć faktycznie przecenionego smartfona ze świetnym aparatem, spory telewizor Mini LED i dość pojemną lodówkę. Przez prawdziwe rabaty rozumiem takie, które w ujęciu cen historycznych wypadają po prostu korzystnie, bez ściemy i udawanych promocji.

Wszystkie przecenione sprzęty do dzisiejszego artykułu wybrałem z akcji promocyjnej Super Weekend. Tym samym są taniej tylko do 9 maja. Z drugiej strony przyjrzyj się też Wielorabatom. W tej akcji promocyjnej dostaniesz zniżkę na najtańszy w koszyku spośród objętych nią sprzętów. Kwota rabatu jest uzależniona od liczby rzeczy, przy pięciu cena spada o 99%!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Smartfon

vivo Y76 5G

1499 zł / 1099 zł Dodatkowo cashback -200 zł

vivo Y76 5G oferta w RTV Euro AGD

Lodówka

LG GBB72MCVGN

2899 zł / 2199 zł Dodatkowo zwrot -270 zł

LG GBB72MCVGN oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

LG 65QNED913PA

6999 zł / 5499 zł

LG 65QNED913PA oferta w RTV Euro AGD

Płyta indukcyjna

Whirlpool WF S8865 NE

2399 zł / 1999 zł

Whirlpool WF S8865 NE oferta w RTV Euro AGD

Zmywarka

Bosch Serie 4 SPV4EMX21E

2499 zł / 2049 zł

Bosch Serie 4 SPV4EMX21E oferta w RTV Euro AGD

Promocje weekendowe na elektronikę!

Zobacz jak Aleks mówi o promocjach w najnowszym video:

  • vivo Y76 5G - telefon z niezłym aparatem. Te 50 megapikseli może samo z siebie nie poprawi twoich zdjęć, ale na pewno poskutkuje dużo bardziej szczegółowymi fotografiami. Przednia kamerka z kolei robi fotki w rozdzielczości 16 megapikseli, co w tej cenie jest dość niecodzienne. Poza tym to solidny smartfon do codziennego używania i nawet mniej wymagających gier, tym bardziej w takiej kwocie, którą możesz jeszcze obniżyć o cashback.

vivo Y76 5G na białym tle

  • LG GBB72MCVGN - lodówka dla par i mniejszych rodzin. Mieści 277 litrów w chłodziarce i 107 w zamrażarce, a w dodatku wykorzystuje technologię No Frost do ograniczenia nadbudowy szronu oraz lodu wewnątrz niej. Główną zaletą jest obecność dwóch specjalnych komór - jednej z regulacją wilgotności, dedykowanej owocom oraz warzywom i drugiej dla mięs lub ryb. Tutaj też uzyskasz zwrot pieniędzy, co w efekcie da ci świetną cenę!
  • LG 65QNED913PA - telewizor o tyle interesujący, że wykorzystujący do poprawy barw dwie technologie - NanoCell i kropkę kwantową. W dodatku zastosowano tu też podświetlenie mini LED, które poskutkuje znacznie zwiększonymi kontrastami. Super opcja pod oglądanie najnowszego Batmana. Tym bardziej że ten telewizor mierzy aż 65 cali i wspiera Dolby Vision IQ! To też dobry model do gier, jego ekran ma częstotliwość 120 herców, co zaowocuje płynniejszą rozgrywką.
  • Whirlpool WF S8865 NE - płyta indukcyjna z czterema polami grzewczymi i w faktycznej promocji. Ma niezależne suwaki do sterowania mocą na każdej ze stref oraz aż 4 programy automatyczne. Płyta jest w stanie na przykład łatwo roztopić wybrane składniki lub doprowadzić wody do wrzenia za jednym kliknięciem. Ciekawostką jest łączenie stref grzewczych w ramach Flexi Side (podwójnego), a także Chef Control dzielący płytę na 3 strefy, które pozwolą automatycznie zmienić temperaturę gotowania przez przesunięcie patelni na powierzchni płyty.

Whirlpool WF S8865 NE w marmurowym blacie

  • Bosch Serie 4 SPV4EMX21E - zmywarka, która poradzi sobie nawet z 10 kompletami naczyń naraz. Automatycznie otwiera drzwi po zakończeniu programu, aby lepiej się wysuszyć, ma szufladę Vario3, która pozwoli ci lepiej rozmieścić sztućce i DuoPower, czyli podwójny system zraszania dla lepszych efektów mycia. Jest tu też Asystent Dozowania (dodatkowy pojemnik, do którego spada tabletka), sporo programów i dodatkowych funkcji oraz wsparcie dla aplikacji Home Connect do zdalnego sterowania ustawieniami zmywarki!
  • Źródło: RTV Euro AGD.
blog comments powered by Disqus
Promocje na weekend, których nie możesz przegapić! W tym telewizor QNED taniej