PODPOWIEDZI:

Sprzęty taniej o wartość VAT! Faktyczne promocje

Sprzęty taniej o wartość VAT! Faktyczne promocje

Przyjrzałem się ofercie na sprzęty elektroniczne taniej o wartość VAT, w trwającej obecnie akcji promocyjnej w sklepie RTV Euro AGD. Udało mi się znaleźć pięć faktycznie przecenionych urządzeń, które w ostatnim czasie były po prostu nie do dostania taniej. Uwaga - szczególny komfort sprzętów z tego artykułu tkwi w tym, że wcale nie musisz się spieszyć, aby je kupić. Te promocje potrwają do 23 maja.

Taniej o wartość VAT to tylko jedna z wielu trwających w RTV Euro AGD akcji promocyjnych. Warto przyjrzeć się również Euro Super Days, w trakcie których sklep oferuje przeceny, raty 0% i darmową dostawę, a także Wielorabatom. Te niby się właśnie kończą, ale trwają bez przerwy i pewnie niedługo zmienią się po prostu wartości przecen. Chodzi w nich o to, że dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt z wybranych. Jego cena może spaść nawet do złotówki przy pięciu w koszyku!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Zmywarka

Bosch Serie 4 SMV4ECX14E

3399 zł / 2763,39 zł

Bosch Serie 4 SMV4ECX14E oferta w RTV Euro AGD

Kuchenka

Samsung MG23K3515CK

559 zł / 454,47 zł

Samsung MG23K3515CK oferta w RTV Euro AGD

Suszarka

Beko EDF7434GXA Slim

2549 zł / 2072,34 zł

Beko EDF7434GXA Slim oferta w RTV Euro AGD

Lodówka

Whirlpool W7 921O OX

1899 zł / 1543,89 zł

Whirlpool W7 921O OX oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Philips 70PUS7906/12

3880 zł / 3154,44 zł

Philips 70PUS7906/12 oferta w RTV Euro AGD

Taniej o wartość VAT! Faktyczne przeceny

  • Bosch Serie 4 SMV4ECX14E - zmywarka do zabudowy o pojemności 13 kompletów naczyń. To nowoczesny model współpracujący z aplikacją Home Connect, która pozwoli ci z dowolnego miejsca podejrzeć jej pracę lub włączyć odpowiedni program. Jest tu też opcja Favourite pozwalająca zapisać ulubione ustawiania pod jednym przyciskiem i funkcja wyciszania na żądanie z poziomu telefonu. Do tego wszystkie najważniejsze bazowe programy (również połowa załadunku) i 10 lat gwarancji.

Łączenie się ze zmywarką Bosch Serie 4 SMV4ECX14E przy pomocy Home Connect

  • Samsung MG23K3515CK - nieczęsto w naszej serii artykułów o prawdziwych promocjach pojawiają się mikrofalówki. Tym razem faktycznie tańszy model Samsunga, który wyróżnia się funkcją grillowania, automatycznymi programami do przygotowywania potraw i talerzem Crusty, czyli po prostu nieprzywierającym naczyniem do smażenia bez użycia oleju. Są też inne przydatne funkcje, takie jak tryb podtrzymywania ciepła i browning plus opiekający jedzenie tak, aby osiągnąć złotą skórkę kurczaka lub ziemniaków.
  • Beko EDF7434GXA Slim - suszarka klasy A++, która jest na tyle oszczędna, że w skali miesiąca korzystanie z niej będzie cię kosztować tyle, ile jeden skromny lunch na mieście. Ma pojemność 7 kilogramów i pompę ciepła, która gwarantuje niższe zużycie energii. Jest tu też automatyczny czujnik suszenia, określający czas, jaki jest wymagany, aby wysuszyć mokre ubrania w bębnie, a także przydatny program BabyProtect dostosowany do potrzeb niemowlaków i alergików!
  • Whirlpool W7 921O OX - szukasz sensownie wycenionej lodówki z pełnym No Frostem? To może być model dla ciebie. Dość wysoki, bo mierzący ponad 2 metry, ale za to ze świetną pojemnością w takiej kwocie. Mieści do 267 litrów w chłodziarce i 104 w zamrażarce. W tej lodówce znajdziesz też specjalne szuflady, takie jak Fresh Box+ z regulacją wilgotności (dla lepszego przechowywania warzyw i owoców), a także Fresh Box 0 W7, utrzymującą niską temperaturę dla ryb lub mięs.

Zalety Whirlpool W7 921O OX

  • Philips 70PUS7906/12 - ogromny telewizor w naprawdę sensownej cenie. Mierzy aż 70 cali i będzie wyglądał w twoim salonie po prostu niesamowicie. Ma przy tym też Ambilight, czyli tylne podświetlenie, które reaguje na to, co jest wyświetlane na ekranie. Poza tym to dość bazowy model, o częstotliwości odświeżania tylko na poziomie 60 herców i braku większych bajerów. Jest za to wsparcie dla Dolby Vision i HDR10+, czujnik światła, dopasowujący obraz do otoczenia i system Android TV!

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Sprzęty taniej o wartość VAT! Faktyczne promocje