PODPOWIEDZI:

Ekspres, smartfon lub telewizor taniej - Euro Super Days

Ekspres, smartfon lub telewizor taniej - Euro Super Days

Jeżeli szukasz ekspresu, smartfona lub telewizora taniej, jesteś w dobrym miejscu. Przyjrzałem się ofercie RTV Euro AGD w ramach akcji promocyjnej Euro Super Days. Wśród setek rabatów lekką ręką zlokalizowałem pięć, które są faktycznymi przecenami, a nie próbą manipulacji klientem. Biorąc pod uwagę to, jak łatwo przyszło mi znaleźć te sprzęty, jeżeli nie ma tu tego, czego szukasz, to na pewno znajdziesz coś, czego potrzebujesz na własną rękę.

Oprócz Euro Super Days zainteresuj się również akcją taniej o VAT, w której wczoraj znalazłem parę faktycznych promocji. Zawsze warto również pokombinować z Wielorabatami. W ramach tej akcji promocyjnej dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt z listy wybranych, uzależnioną od liczby rzeczy w koszyku. Przy pięciu cena spada nawet o 99%! Jeżeli kupujesz pięć rzeczy w podobnej kwocie, możesz z tego wyciągnąć niezłą obniżkę.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Piekarnik

Amica ED37618B X-Type Steam

1599 zł / 1199 zł

Amica ED37618B X-Type Steam oferta w RTV Euro AGD

Pralka

Candy Smart Inverter Slim CS4 127TXME

1699 zł / 1199 zł

Candy Smart Inverter Slim CS4 127TXME oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Philips 65PUS7956/12

3299 zł / 2799 zł

Philips 65PUS7956/12 oferta w RTV Euro AGD

Smartfon

Samsung Galaxy M23 5G 4/128GB

1299 zł / 999 zł

Samsung Galaxy M23 5G 4/128GB oferta w RTV Euro AGD

Ekspres

Saeco GranAroma SM6580/00

3399 zł / 2899 zł

Saeco GranAroma SM6580/00 oferta w RTV Euro AGD

Euro Super Days - Prawdziwe promocje!

  • Amica ED37618B X-Type Steam - piekarnik parowy, który z wykorzystaniem funkcji Soft Steam pozwoli ci upiec idealnie puszysty chleb lub soczystego kurczaka. To model wyposażony w panele katalityczne, które w drodze katalizy w trakcie pracy spopielają osiadające na nich cząsteczki, ułatwiając ci dbanie o czystość. Jest tu też szybki nagrzew (w 3 minuty do 150 stopni), prowadnice teleskopowe, chowane i podświetlane pokrętla,

Piekarnik Amica ED37618B X-Type Steam z funkcją Soft Steam

  • Candy Smart Inverter Slim CS4 127TXME - kolejna propozycja to pralka dla par. Ma wsad 7 kilogramów i świetną klasę energetyczną A. Zwłaszcza jak na tę cenę. W jej przypadku 100 cykli przekłada się na zaledwie 34 złote prądu! To parę lat prania. To nie jedyny powód, dla którego warto zainteresować się tą pralką. Przede wszystkim jest bardzo wąska, mierząc tylko 40 centymetrów głębokości. Idealna do ciasnych mieszkań. Są tu też czujniki dostosowujące zużycie wody i energii do ilości ubrań w bębnie oraz połączenie ze smartfonem, dające ci dostęp do lepszej personalizacji programów oraz diagnostyki urządzenia.
  • Philips 65PUS7956/12​​​​​​​ - spory telewizor, bo 65-calowy. Co prawda nie ma wysokiej częstotliwości, ale jeżeli potrzebujesz ekranu głównie do oglądania filmów, telewizji lub sportu bez upłynniaczy - te 60 herców to nadal dobry standard. Poza tym jest tu wsparcie dla najważniejszych formatów HDR, Android TV i Ambilight, czyli podświetlenie dopasowujące się do treści wyświetlanych na ekranie. To ostatnie jest głównym powodem, dla którego warto kupić telewizor Philipsa.
  • Samsung Galaxy M23 5G 4/128GB - solidny średniak koreańskiej firmy. Jego największą zaletą są aparaty. Główny tylny ma 50 megapixeli, co przełoży się na naprawdę szczegółowe fotki. Do tego jest też kilka dodatkowych, a przedni - na poziomie 8 megapikseli - wyposażono w funkcję bokeh. Twoje selfie będą przypominały robione prawdziwym aparatem. Do tego jest tu też mocna bateria, spory wyświetlacz i niezły procesor (Snapdragon 750), który posłuży z pewnością do gier i aplikacji na lata. Szkoda trochę, że pamięci RAM mało, ale nie można mieć wszystkiego. Zwłaszcza w takiej cenie.

Samsung Galaxy M23 5G 4/128GB w trzech kolorach

  • Saeco GranAroma SM6580/00 - ekspres dla miłośników kaw mlecznych. Wyposażono go w automatyczny system spieniania mleka z dołączaną karafką. Bez problemu spersonalizujesz do 14 napojów kawowych (i zapiszesz te ustawienia w czterech profilach użytkownika). Co ciekawe, ten ekspres pozwoli ci przygotować dwie kawy mleczne jednocześnie i automatycznie czyści się parą pod wysokim ciśnieniem! Ma też spory wyświetlacz i funkcję ExtraShot dodającą porcję Ristretto (mocniejszego espresso) do wybranych przez ciebie kaw.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Ekspres, smartfon lub telewizor taniej - Euro Super Days