PODPOWIEDZI:

Promocje tylko do poniedziałku! Motorola G100, telewizor QNED i AGD

Promocje tylko do poniedziałku! Motorola G100, telewizor QNED i AGD

Szukasz promocji na dziś? Tylko do poniedziałku czekają na ciebie wybrane przeze mnie okazje z oferty promocyjnej RTV Euro AGD. Wszystkie faktycznie przecenione - sam sprawdzałem pod kątem cen historycznych. Jeżeli więc szukasz telefonu, myszki lub odkurzacza, teraz jest dobra okazja na zakup!

Większość promocji do dzisiejszego artykułu znalazłem w akcji Ultra obniżki. Jest tam dużo kategorii i sprzętów, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Tymczasem warto też zainteresować się innymi akcjami, takimi jak na przykład Wielorabaty. W nich dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt z wybranych, zależną od liczby rzeczy w koszyku. Przy 5 jego cena spadnie o 99%! 

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Mysz komputerowa

SteelSeries Aerox 3 2022

229 zł / 199 zł

SteelSeries Aerox 3 2022 oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz pionowy

Bosch Unlimited 8 ProPower BCS82POW15

2099 zł / 1799 zł

Bosch Unlimited 8 ProPower BCS82POW15 oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

LG 65QNED913PA DVB-T2/HEVC

5499 zł / 4890 zł

LG 65QNED913PA DVB-T2/HEVC oferta w RTV Euro AGD

Smartfon

Motorola moto g100 8/128GB

1999 zł / 1399 zł

Motorola moto g100 8/128GB oferta w RTV Euro AGD

Lodówka

LG GBB62BLFGC

2799 zł / 2299 zł

LG GBB62BLFGC oferta w RTV Euro AGD

Taniej tylko do poniedziałku

SteelSeries Aerox 3 2022 - biała i nowoczesna. Myszka Steelseries z obudową wykonaną w stylu plastra miodu (chociaż nie jest hexagonalna). Dzięki temu waży zaledwie 59 gramów. Ważne jest też to, że jest dość czuła. Te 8500 dpi sprawdzi się świetnie podczas rozgrywek w strzelanki, na przykład Counter Strike’a. Najważniejszy jest przy tym wykorzystany sensor. TrueMove Core przekłada 1 do 1 ruchy myszy na ekran. Jest tu też technologia AquaBarrier, czyli po prostu zwiększona ochrona przed kurzem i wodą.

SteelSeries Aerox 3 Biały na podkładce

Bosch Unlimited 8 ProPower BCS82POW15 - bardzo mocny odkurzacz pionowy, który już niedawno był w takiej cenie. Waży około 3 kilogramy i pracuje do 45 minut na jednym naładowaniu. Przy tym nie ma problemu, aby wykorzystać dodatkowy akumulator, również taki znajdowany w elektronarzędziach tego producenta. Jest tu też sporo dodatków oraz elektroszczotka z podświetleniem LED, która ułatwi ci dostrzeżenie kurzu na ziemi.

LG 65QNED913PA DVB-T2/HEVC - telewizor z nietypową matrycą. QNED to połączenie tego, co najlepsze w Samsungu i LG, czyli technologii kropki kwantowej i Nano Cell. Dzięki temu barwy są żywe oraz bardzo bliskie realizmowi. Do tego producent postawił na zmniejszone diody Mini LED, które gwarantują więcej stref podświetlenia, a co za tym idzie dużo lepsze kontrasty. Telewizor nowoczesny, bardzo duży (65 cali) i stworzony dla miłośników filmu oraz graczy.

Motorola moto G100 8/128GB -  telefon, który był już kiedyś u nas testowany. Michał poleca. Jego główną zaletą jest możliwość bezproblemowego podłączenia go do zewnętrznego monitora, aby pracować na większym ekranie. Dzięki temu też ten telefon posłuży jako kamera do wideorozmów lub środowisko konsolowe (pamiętajmy o emulatorach). Pomijając to, dość solidny model z niezłymi aparatami (są dwa przednie i trzy tylne), pojemną baterią i bardzo mocnym procesorem Snapdragon 870. Model na lata.

LG GBB62BLFGC - nowocześnie wyglądająca lodówka. Ma pojemność w chłodziarce 277 litrów, a w zamrażarce 107. To sprzęt dla singli oraz par, ale myślę że i rodzina skorzysta z niej bez problemu. Jest też bardzo niski poziom hałasu (35 decybeli) i pełny No Frost, dzięki czemu szron oraz lód nie będą zalegać wewnątrz lodówki. Miłym dodatkiem jest też szuflada FreshConverter, w której ustalisz temperaturę pod warzywa, owoce lub mięso, a także możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji SmartThinQ.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Promocje tylko do poniedziałku! Motorola G100, telewizor QNED i AGD