PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Telewizory Neo QLED 2022 debiutują w Polsce!

Telewizory Neo QLED 2022 debiutują w Polsce!

Firma Samsung zaprezentowała ofertę telewizorów Neo QLED na 2022 rok. Można liczyć na szereg dodatkowych funkcji, znakomitą jakość obrazu i dźwięku. Szczegóły w poniższym newsie.

Potrzeby widzów zmieniają się, dlatego producenci wciąż udoskonalają swoje urządzenia, aby zapewnić odpowiedni poziom rozrywki. Na polskim rynku pojawiły się telewizory Neo QLED 2022 od firmy Samsung.

Jaka jest nowa seria telewizorów Neo QLED 2022?

Zastosowano między innymi połączenie nowych technologii, jak Neo Quantum Mini LED oraz Dolby Atmos z ulepszonym Smart Hub (pogrupowane treści pod kątem zainteresowań użytkownika, popularne aplikacje dostępne zawsze pod ręką). Imponujący realizm oglądanych treści jest również zasługą mocnego procesora AI czy sztucznej inteligencji (skalowanie daje rozdzielczość zbliżoną do 4K). Technologia Neo Quantum HDR dba o perfekcyjny kontrast i każdy szczegół przy zachowaniu głębi kolorów.

W celu spotęgowania odczuć audio postawiono na wsparcie bezprzewodowego Dolby Atmos i wielokanałowe wbudowane głośniki. Wrażenia dźwięku przestrzennego będą doskonałe.

Korzystanie jest przyjemne i intuicyjne, a to za sprawą przykładowo pilota solarnego (zasilany sztucznym oświetleniem lub światłem słonecznym, pasuje do wielu podłączonych urządzeń), panelu gracza 2.0 (można sprawdzić liczbę wyświetlanych na sekundę klatek FPS i wartość input lag), funkcji SmartThings (stworzenie inteligentnego domu).

Funkcje Dla Graczy+ umożliwią kontrolowanie akcji na ekranie, a wszelka zmiana ustawień nie oznacza wychodzenia z gry. Funkcja FreeSync Premium Pro to gwarancja płynności animacji, redukcji zacięcia obrazu i doskonałej dynamiki bez opóźnień.

Podświetlenie ekranu we wszystkich telewizorach jest jeszcze lepiej kontrolowane. Nawet najmniejszy detal będzie widoczny (niezależnie od tego, czy jest to ciemna czy jasna scena w filmie), gdyż skala luminacji została zwiększona z 12 na 14-bitową.

telewizor z serii Neo QLED 2022

Linia Neo QLED 4K na 2022 rok obejmuje, takie serie jak: QN95B, QN91B, QN90B, QN85B. W zależności od modelu spotkasz się z przekątnymi od 43" do 85". Wśród nich znalazł się między innymi telewizor Samsung 65" Neo QLED 4K QN91B (2022) QE65QN91BATXXH, Samsung 50" Neo QLED 4K QN90B (2022) QE50QN90BATXXH i Samsung 85" Neo QLED 4K QN85B (2022) QE85QN85BATXXH.

Jeżeli chodzi jeszcze o technologię Neo Quantum HDR, to W modelach QN95B oraz QN91B i QN90B powyżej 50” znajdziesz HDR 2000, z kolei seria QN85B oraz mniejsze ekrany QN91B/90B cechują się HDR 1500.

Telewizory Samsung  Neo QLED 4K uzyskały certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE”. To potwierdza ich wiarygodne odwzorowania kolorów.

Ultra szeroki kąt widzenia w najnowszych telewizorach sprawia, że obraz jest dobrze widziany, niezależnie od tego, w którym miejscu w salonie siedzisz. Odbijające się światło od telewizora nie przeszkodzi w oglądaniu, gdyż zastosowano powłokę antyrefleksyjną. Tryb Komfort dla Oczu gwarantuje przyjemne seanse filmowe. W zależności od otoczenia zostanie automatycznie dostosowana jasność ekranu, tonacja, poziom niebieskiego światła.

To jeszcze nie koniec możliwości. Funkcja Dotknij i Wyświetl umożliwia w szybki sposób przełączenie się z telefonu i wyświetlanie treści na ekranie telewizora. Opcja Multi View pozwoli oglądać treści z kilku urządzeń na jednym ekranie, z kolei funkcja PC na Ekranie TV może się przydać w trakcie pracy zdalnej.

Tegoroczne modele Neo QLED dobrze połączyć z soundbarami Q-Serii dla harmonijnego brzmienia (funkcja Q-Symphony).

To co również urzeka to minimalistyczny, a zarazem stylowy design i smukła konstrukcja.

blog comments powered by Disqus
Telewizory Neo QLED 2022 debiutują w Polsce!