PODPOWIEDZI:

iRobot Roomba serii i5 - Nowe modele robotów odkurzających!

iRobot Roomba serii i5 - Nowe modele robotów odkurzających!

iRobot rozszerza swoją ofertę o nowe modele robotów sprzątających. Więcej szczegółów o iRobot Roomba i5+ i iRobot Roomba i5 w poniższym newsie.

Znana i ceniona firma iRobot wprowadza do swojej oferty produktowej nowe modele Roomba serii i5. Są one wzbogacone o jeszcze efektywniejsze rozwiązania dla spełnienia realnych potrzeb klientów. Dzięki temu dany użytkownik dobierze model pod swoje oczekiwania.

Czym zachwycają modele Roomba serii i5?

iRoboty Roomba serii i5 mogą się pochwalić technologią Imprint Smart Mapping. W aplikacji mobilnej iRobot HOME zobaczysz inteligentną mapę sprzątanej powierzchni. Jest to możliwe dzięki systemowi mapowania. W ten sposób można zlecić robotowi odkurzenie danego zakresu pomieszczeń.

Z poziomu aplikacji sprawdzisz szacowany czas wykonania takiego zadania, stworzysz harmonogram pracy, skorzystasz z różnych sugestii odnośnie efektywnego sprzątania. To bardzo ważne w momencie pylenia roślin czy linienia zwierząt.

Wygodną opcją jest wydawanie komend głosowych. Roboty współpracują z Asystentem Google, Alexa i Siri. Dla Alexa i Asystenta Google zastosowano 600 poleceń. W przypadku Siri skonfigurujesz nawet własne frazy.

Korzystając ze stacji ładująco-czyszczącej Clean Base, zapomnisz o odkurzaniu przez długi czas. Cały proces polega na automatycznym usuwaniu zabrudzeń ze zbiornika i magazynowaniu ich w worku AllergenLock. Istotne, że jest on w stanie zatrzymywać 99% pyłków, pleśni, patogenów. Stację dodano do modelu iRobot Roomba i5+. W iRobot Roomba i5 można ją dokupić dodatkowo.

robot sprzątający iRobot Roomba z nowej serii i5

Odkurzacze automatyczne firmy iRobot dadzą sobie radę zarówno na parkiecie, dywanie, wykładzinie czy terakocie, gdyż posiadają sensory śledzenia podłoża (poruszanie się wzdłuż równoległych linii).

Są w stanie samodzielnie uzupełnić energię i wznowić pracę, tam gdzie skończyły (dotrą do stacji dokującej). Dobrym patentem jest 3-stopniowy system sprzątania z dwiema szczotkami w ruchomej głowicy czyszczącej. To przekłada się na jak najlepsze efekty. Wirująca szczotka boczna jest odpowiedzialna za zbieranie okruszków sprzed robota, przy ścianach oraz w rogach. Szczotki główne cały czas mają kontakt z podłożem.

Wyjątkowym rozwiązaniem jest system AeroForce. Polega on na tym, że szczotki główne poruszają się przeciwbieżnie, a dodatkowo mają gumową powłokę, dzięki której przepływ siły ssącej jest zoptymalizowany.

Użyteczne opcje są aktualizowane nawet w starszych urządzeniach. W przypadku nowej serii masz oczywiście do czynienia z najnowszą wersją oprogramowania. Cyklicznie pojawiają się aktualizacje.

Funkcja Child & Pet Lock nie dopuści do przypadkowego uruchomienia, co jest niezwykle ważne, mając dzieci. Tryb „Nie przeszkadzać” pozwoli ustawić czas, w którym odkurzacz nie może zakłócać spokoju domownikowi. Istnieje możliwość dopasowania indywidualnych preferencji sprzątania dla danego pomieszczenia.

Najnowsze roboty mogą współpracować z mopującymi modelami Braava jet m6, co oznacza, że po odkurzaniu nastąpi sprzątanie przy użyciu wody.

Sugerowana cena katalogowa robota sprzątającego iRobot Roomba i5 wynosi 1999 zł, a iRobot Roomba i5+ 2999 zł.

blog comments powered by Disqus
iRobot Roomba serii i5 - Nowe modele robotów odkurzających!