PODPOWIEDZI:

70mai Dash Cam Lite 2 - Premiera najnowszego wideorejestratora!

70mai Dash Cam Lite 2 - Premiera najnowszego wideorejestratora!

Firma 70mai wprowadza nowy wideorejestrator Dash Cam Lite 2. W poniższym newsie szczegóły na temat jego specyfikacji oraz daty premiery.

70mai to jedna z wiodących marek wideorejestratorów. Zbliża się premiera nowego produktu tej firmy, mowa o kamerce samochodowej Dash Cam Lite 2.

Kilka słów o 70mai Dash Cam Lite 2

Wideorejestrator 70mai Dash Cam Lite 2 sprawdzi się dla każdego kierowcy, w tym dla początkującego użytkownika. To ulepszona wersja Dash Cam Lite. Z podstawowych parametrów można wymienić rozdzielczość 1080 Full HD, 2-calowy ekran LCD, kąty widzenia 130°, a także nadzór parkowania. Przysłona 2.0 i technologia WDR sprawiają, że widzenie w nocy jest rewelacyjne.

Z dodatkowych funkcji użytkownik znajdzie nagrywanie poklatkowe, możliwość nagrywania po wyjściu z auta. Kamerka współpracuje z zewnętrznym odbiornikiem GPS, który gwarantuje dostarczenie informacji na temat prędkości i aktualnej pozycji. Atutem jest aplikacja w języku polskim.

Całość dopełnia bateria o pojemności 500 mAh.

kamerka samochodowa 70mai Dash Cam Lite 2

Premiera 70mai Dash Cam Lite 2

Kiedy premiera wideorejestratora samochodowego 70mai Dash Cam Lite 2? Mam dobrą wiadomość, będzie to już w tym miesiącu, a dokładniej znajdzie się w sprzedaży od 20 czerwca.

Nie pozostaje nic innego, jak oczekiwać wiadomości na temat tego, jak się sprawuje w praktyce.

blog comments powered by Disqus
70mai Dash Cam Lite 2 - Premiera najnowszego wideorejestratora!