PODPOWIEDZI:

Sony wprowadza nową generację monitorów Bravia!

Sony wprowadza nową generację monitorów Bravia!

Firma Sony wprowadza do swojej oferty profesjonalnej nową generację monitorów Bravia. Klienci mogą liczyć na najlepszą klasę produktów i innowacyjne rozwiązania. Szczegóły w poniższym newsie.

W celu sprostania wymaganiom i potrzebom użytkowników Sony wprowadza nowe modele monitorów w różnych rozmiarach, cenach, jakości. Będą dostępne już latem tego roku.

Monitory są przeznaczone do profesjonalnych zastosowań. Mowa na przykład o komunikacji wizualnej z pracownikami, klientami czy studentami, czyli o biurach korporacyjnych, kampusach uniwersyteckich i sklepach detalicznych. Szeroka oferta obejmuje monitory w rozmiarze od 42" do 85".

Jakość obrazu została przeniesiona na jeszcze wyższy poziom, a to dzięki ekranom 4K HDR, 8K HDR, OLED i QD-OLED.

Jakie monitory Bravia znalazły się w nowej linii?

Oferta dotyczy następujących modeli: Z9K, A80K, 90K i 95K, X80K, 81K, 85K i 95K.

Z9K 8K HDR - obraz w jakości 8K HDR gwarantuje rewelacyjne wrażenia wizualne, żywe kolory, wysoki kontrast, odpowiednią ostrość, każde detale. Użyto najnowocześniejszej technologii (napęd XR Backlight Master Drive) i procesorCognitive Processor XR. Model dostępny w rozmiarze 75" i 85".

A95K QD-OLED - użytkownik ma do czynienia z nowym panelem OLED (QD-OLED) z technologią XR Triluminous Max i procesorem Cognitive Processor XR. Obrazy 4K są żywe, kontrastowe. Miliony pojedynczych pikseli da zupełnie nowe wrażenia w związku z dostrzeżeniem większej ilości kolorów. Dostępna wielkość 55" i 65". Konstrukcja prezentuje się elegancko, a zarazem minimalistycznie.

Obydwa powyższe modele zostały wyposażone w kamerę BRAVIA CAM, która umożliwia między innymi sterowanie gestami, czat wideo, optymalizację obrazu dźwięku względem tego, gdzie siedzi użytkownik.

linia A80K Sony Bravia

A90K 4K OLED - połączenie technologii XR Triluminous Pro z technologią Acoustic Surface Audio+ daje niewiarygodne efekty w postaci doskonałego obrazu oraz dźwięku (kinowy odbiór akustyczny).  Model dostępny w rozmiarach 42" lub 48".

A80K 4K OLED - masz do czynienia z ekranem 55'', 65'' lub 77''. Monitor łączy znakomitą jakość obrazu OLED 4K z Cognitive Processor XR™.

X95K 4K Mini LED - tutaj również można liczyć na wyrazistość obrazu, wysoki poziom dźwięku, odpowiedni kontrast, wzmocnione kolory. Do wyboru ekran 4K HDR o przekątnej 65”, 75” lub 85".

X80K (rozmiary od od 43'' do 65''), X81K (75") i X85K (85") - sprawdzą się w niemal każdej przestrzeni. Obrazy bogate w kolory i wysoki kontrast to zasługa między innymi technologii 4K X-Reality PRO.

blog comments powered by Disqus
Sony wprowadza nową generację monitorów Bravia!