PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

Hisense Laser TV L9G Trichroma - Nowa flagowa linia telewizorów laserowych

Hisense Laser TV L9G Trichroma - Nowa flagowa linia telewizorów laserowych

Przed Tobą kolejna odsłona innowacyjnej technologii laserowej. Hisense przedstawia flagową serię Laser TV L9G. Więcej szczegółów o nowej linii telewizorów laserowych znajdziesz w poniższym newsie.

W 2014 roku firma Hisense zasłynęła z wprowadzenia na rynek innowacyjnej technologii laserowej. Od tego czasu producent stawia na podnoszenie jakości i standardów, aby sprostać wymaganiom użytkowników.

Jaka jest nowa linia telewizorów laserowych?

Telewizor laser TV L9G jest wielkości 100" (model Hisense 100L9G) lub 120". Telewizory z projektorem krótkiego rzutu przenoszą w inny wymiar wrażeń podczas oglądania filmów czy wydarzeń sportowych.

Zachwyca potrójny laser TriChroma (trójkolorowe źródło laserowe), które składa się z czerwonego, zielonego i niebieskiego światła. Dzięki temu jest zachowana jednolitość kolorów i jasność na poziomie 3000 lumenów. Obrazy są ultrarealistyczne. Projektor z potrójnym laserowym źródłem światła jest w stanie wyświetlać miliardy kolorów w cyfrowych treściach. To imponujące osiągnięcie w technice wyświetlania obrazu.

Ekran Laser TV posiada specjalną powierzchnię Ambient Light Rejection. Odpowiada ona za odbijanie światła otoczenia, dzięki czemu obraz jest odpowiednio wyraźny, szczegółowy, ostry i jasny.

Laser 100 L9G Trichroma

Na uwagę zasługują efekty dźwiękowe systemu. Dolby Atmos sprawia, że dźwięki dochodzą ze wszystkich kierunków. Przestrzeń jest wypełniona czystym i głębokim brzmieniem, w swoim salonie poczujesz się, jak w kinie.

Ostatnią ważną informacją, jest fakt, że telewizory laserowe są przyjazne dla oczu. Nie powodują ich zmęczenia, gdyż niemal w ogóle nie emitują niebieskiego światła. Seria L9G umożliwia zatem bezpieczne oglądanie ulubionych seriali przez dłuższy czas.

blog comments powered by Disqus
Hisense Laser TV L9G Trichroma - Nowa flagowa linia telewizorów laserowych