PODPOWIEDZI:

Hisense ULED U7HQ - Oficjalny TV na FIFA World Cup 2022

Hisense ULED U7HQ - Oficjalny TV na FIFA World Cup 2022

Podczas konferencji prasowej marka Hisense odsłoniła nową linię telewizorów ULED. W poniższym newsie znajdziesz więcej informacji na temat najnowszej serii ULED U7HQ. Główny partner Mistrzostw Świata w piłce nożnej – Katar 2022 wybrał właśnie jego jako oficjalny telewizor na FiFA World Cup 2022.

U7HQ to oficjalny TV na FIFA World Cup (Katar 2022). Telewizory Hisense 65U7HQ i 55U7HQ pozwolą poczuć widzowi atmosferę kibicowania na najwyższym poziomie. Można liczyć na doskonałe odwzorowanie barw (realistyczny obraz), wysoki kontrast i dbałość o każdy detal.

Kilka słów o serii ULED U7HQ

Telewizory w technologii Ultra LED, czyli Hisense 65U7HQ i 55U7HQ oferują matrycę z odświeżaniem 120 Hz, strefowe podświetlenie Full Array Multi-zone Local Dimming, a także zgodność ze standardem DVB-T2. Głębia czerni jest jeszcze lepsza, sceny ruchu są płynne, a to ważne w trakcie oglądania widowisk sportowych czy hitów kinowych. Funkcja MEMC w inteligentny sposób przewiduje wyświetlany ruch, dodaje odpowiednie klatki.

Hisense U7HQ szczyci się technologią Quantum Dot Colour, która przekłada się na szeroką gamę kolorów. Producent postawił na redukcję migotania lub rozmycia ekranu, aby obraz był jak najbardziej autentyczny.

U7HQ - Oficjalny TV na FIFA World Cup 2022

Warto zwrócić uwagę na złącze HDMI 2.1 120 Hz, funkcję ALLM (Auto Low Latency Mode) i VRR (Variable Refresh Rate). Po podłączeniu konsoli bądź komputera telewizor przechodzi w tryb Game Mode o niskim opóźnieniu. HDR gwarantuje wierne odwzorowanie szczegółów podczas grania. Nie ma mowy o opóźnieniu obrazu w trakcie grania bądź oglądania kanału YouTube.

Seria U7HQ wyróżnia się certyfikowanym standardem IMAX Enhanced dla telewizorów klasy high-end. Poczujesz się jak w kinie, a to zasługa wysokiej jakości obrazu i dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Fanom kina spodoba się tryb filmowca. To oznacza, że zachowane zostaną wszelkie ustawienia producentów filmowych (mowa o kolorach, proporcjach obrazu, kontraście, dźwięku).

Na koniec wspomnę, że dzięki technologiom Dolby Vision IQ i HDR 10+ Adaptive modele automatycznie dostosowują jasność obrazu w zależności od wyświetlanych treści i warunków otoczenia.

blog comments powered by Disqus
Hisense ULED U7HQ - Oficjalny TV na FIFA World Cup 2022