PODPOWIEDZI:

Marka smartfonów Infinix wchodzi do Polski i Czech!

Marka smartfonów Infinix wchodzi do Polski i Czech!

Infinix to znana na całym świecie marka smartfonów, która właśnie wchodzi do Polski i Czech. Więcej informacji na ten temat w poniższym newsie.

Jeden z czołowych producentów smartfonów wkracza do Europy. W pierwszej kolejności są to takie kraje, jak Polska i Czechy.

Warto zaznaczyć, że Infinix zwiększyła swoją sprzedaż o 157 procent w przeciągu 3 lat, co udowadnia, że jest to szybko rozwijająca się marka w branży telefonicznej. Tworzy mocne, inteligentne urządzenia, przy czym są one przystępne cenowo. Gwarantują one dostęp do najnowszych technologii.

Kilka słów o marce Infinix

Infinix powstała w 2013 roku. Od tego czasu zajmuje się produkcją i sprzedażą stylowych, nowoczesnych smartfonów. Ten wiodący producent działa już w 40 krajach świata, cały czas pracuje nad rozwojem swojego portfolio produktów w Azji, Ameryce Łacińskiej, Afryce i Bliskim Wschodzie. Tym razem debiut będzie miał miejsce na polskim i czeskim rynku. Stanie się to w najbliższych tygodniach. Urządzenia mobilne są skierowane głównie do młodszego pokolenia.

Wszystkie smartfony wpisują się w panujące trendy wśród młodych osób, mają unikalny design, są wydajne. Obecnie użytkownicy stawiają na komfort oglądania treści na platformach streamingowych czy serwisach społecznościowych, jak również grania w gry, fotografowania. Infinix Mobile projektuje urządzenia pod takie właśnie potrzeby, co może przynieść sukces na wymagającym rynku. To z kolei przełożyłoby się na możliwość dalszej ekspansji.

Siedziba Transsion Infinix

Rozwiązania technologiczne i funkcje

Infinix w swoich smartfonach oferuje wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, zaawansowane aparaty (wyposażone w Al), superszybkie ładowanie. Nowością jest technologia Future Light Painting Leather. Polega na zmianie koloru skórzanej oprawy smartfona, a to pod wpływem światła UV.

Co ciekawe, w 2021 roku firma połączyła swoje siły z gigantami Intel i Microsoft. Efektem było wprowadzenie flagowego laptopa z serii INBOOK X1.

Rozwój i współpraca z najlepszymi firmami przyczyni się do tego, aby Infinix stał się uznaną na całym świecie marką smartfonów i inteligentnych urządzeń do domu.

Innowacyjność została doceniona przez międzynarodowych ekspertów od technologii, co potwierdzają zdobyte wyróżnienia oraz nagrody. Przykładowo smartfon ZERO X Pro wyposażony w aparat 108MP i funkcję zooma 60X Moon Shot otrzymał 2 nagrody podczas Asian Telecom Awards 2022, model NOTE 10 Pro zdobył nagrodę iF DESIGN AWARD, a sama marka znalazła się na liście Top 15 Globalizing Chinese Brands to Watch 2020 BrandZ.

blog comments powered by Disqus
Marka smartfonów Infinix wchodzi do Polski i Czech!