PODPOWIEDZI:

Taniej o VAT - Ogromne telewizory i piekarniki!

Taniej o VAT - Ogromne telewizory i piekarniki!

Telewizory i piekarniki taniej o wartość VAT. Faktycznie taniej, bo sprawdziłem te promocje pod kątem cen historycznych. Kupując jeden z tych sprzętów nie przepłacisz. A warto, bo wszystkie trzy telewizory są dość duże. W sam raz na ścianę twojego salonu. Przy tym, mimo swoich rozmiarów, nie są tak drogie!

Oczywiście wszystkie rzeczy z dzisiejszego artykułu wziąłem z akcji promocyjnej Taniej o wartość VAT. Jest tam jeszcze kilka innych kategorii, a promocje trwają do 21 czerwca, na pewno więc znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź też inne akcje, na przykład Wielorabaty lub Euro Niskie Ceny. Prawdopodobnie na dniach im również się przyjrzymy, ale gwarantuję ci, że da się w nich wyłapać naprawdę przecenione sprzęty.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Telewizor

Samsung UE75AU8002K DVB-T2/HEVC

3899 zł / 3169,89 zł

Samsung UE75AU8002K DVB-T2/HEVC oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Sharp 70DN5EA DVB-T2/HEVC

3499 zł / 2844,69 zł

Sharp 70DN5EA DVB-T2/HEVC oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Electrolux EZB3430AOK

1099 zł / 893,49 zł

Electrolux EZB3430AOK oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Electrolux SteamBoost COB8S39WZ

3899 zł / 3169,89 zł

Electrolux SteamBoost COB8S39WZ oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Samsung Dual Fan NV68R5345CB

2199 zł / 1787,79 zł

Samsung Dual Fan NV68R5345CB oferta w RTV Euro AGD

Taniej o wartość VAT - Piekarniki i telewizory

  • Samsung UE75AU8002K DVB-T2/HEVC - spory telewizor, bo 75-calowy. Model jest niedrogi, ale to dlatego, że wykorzystuje budżetowy panel producenta - Crystal UHD - który i tak powinien mieć niezłe kolory, natomiast nie będzie na poziomie QLED-ów. Jest tu też tylko 60 herców częstotliwości odświeżania. To typowy model pod oglądanie telewizji i filmów, ale ma też automatyczny tryb gry oraz możliwość sparowania działania głośników z soundbarami producenta, każdy skorzysta.

Grafika producenta dotycząca Samsung UE75AU8002K DVB-T2/HEVC

  • Sharp 70DN5EA DVB-T2/ HEVC - nieco mniejszy i tańszy model. Tym razem 70-calowy, ale również o częstotliwości odświeżania na poziomie 60 herców. Przez to odtwarzane z upłynniaczami treści będą wydawać się mniej płynne w porównaniu do modeli 120-hercowych. Z drugiej strony to solidna i niedroga propozycja pracująca na systemie Android TV, ze wsparciem Dolby Vision, Dolby Atmos i DTS Virtual: X (dla lepszego dźwięku przestrzennego). Są tu też złącza HDMI 2.1 gwarantujące przydatne funkcje, takie jak eARC lub ALLM, czyli automatyczne włączanie trybu niskich opóźnień. Nietypowym dodatkiem jest tu czytnik kart micro SD.
  • Electrolux EZB3430AOK - niedrogi piekarnik z dość bazowymi funkcjami i zakresem temperatur. Rozgrzewa się do 250 stopni celsjusza, ma termoobieg, a także jeden poziom prowadnic teleskopowych. Miłym dodatkiem jest to, że możesz bez problemu schować pokrętła sterowania. Po to, aby się nie brudziły podczas gotowania.
  • Electrolux SteamBoost COB8S39WZ - znacznie droższy piekarnik, ale za to z wyższą klasą energetyczną, co przełoży się na oszczędność na dłuższą metę. Ten model również ma jeden poziom prowadnic teleskopowych, ale jest tu też specjalne, bo parowe, czyszczenie piekarnika. W ogóle model do pieczenia wykorzystuje parę, dzięki której lepiej wyrosną chleby, a mięso się nie wysuszy. Miłym dodatkiem jest też termosonda, pozwalająca ci zmierzyć temperaturę wnętrza potrawy, a także rozszerzony zakres temperatur (od 30 do 300 stopni Celsjusza).

Intuicyjny piekarnik parowy Electrolux SteamBoost COB8S39WZ

  • Samsung Dual Fan NV68R5345CB - tańszy od poprzedniego model, z nie tak zaawansowanymi funkcjami parowymi i bez termosondy. Jest tu za to kataliza, czyli spopielanie brudów podczas pieczenia, a także czyszczenie parowe i aż dwa poziomy prowadnic teleskopowych. Jest tu też podwójny termoobieg, zapewniający lepsze rozproszenie ciepła i brak pokręteł, dzięki czemu piekarnik nie będzie się tak łatwo brudził. Zakres temperatur wynosi od 40 do 300 stopni Celsjusza.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Taniej o VAT - Ogromne telewizory i piekarniki!