PODPOWIEDZI:

Premiera najnowszej linii telewizorów Hisense na 2022 rok!

Premiera najnowszej linii telewizorów Hisense na 2022 rok!

W trakcie konferencji prasowej firma Hisense przedstawiła pełną gamę innowacyjnych technologii poprzez zaprezentowanie najnowszych telewizorów. Więcej informacji o konkretnych modelach z nowej linii znajdziesz poniżej.

Firma Hisense ponownie wychodzi na przeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników i wprowadza na rynek zaawansowane telewizory.

Chodzi dokładnie o modele E7HQ (seria QLED), U8HQ (seria ULED), A9H i A85H (seria OLED).

Kilka szczegółów o nowej linii telewizorów Hisense

Hisense U8HQ ULED 4K jest dostępny w rozmiarach 55" i 65". Strefowe podświetlenie i ponad 10000 diod daje efekt w postaci doskonałego odwzorowania barw (ponad miliard odcieni kolorów), głębokiej czerni, wysokiego kontrastu. Jasność obrazu sięga 1300 nitów. Przejście od jasnych do ciemnych scen odbywa się w naturalny sposób, bowiem matryca jest podświetlana całościowo ze strefowym wygaszaniem. 50 razy mniejsze diody zapewniają dokładne i równomierne podświetlenie.

Atutem jest płynne wyświetlanie treści, właściwa ostrość, wyraźne detale. To wszystko jest zasługą technologii Quantum Dot Colour, technologii MEMC, odświeżania 120 Hz, Dolby Vision, HDR (HDR 10+) i certyfikowanemu HDR Immersive. Funkcje Dolby Atmos i DTS X dostarczą użytkownikowi niewiarygodnych wrażeń dźwiękowych, podobnych jak w kinie. Zaawansowany tryb gry pozwala na pełną synchronizację z konsolami nowej generacji. Granie jest na najwyższym poziomie pod względem dźwięku, jakości obrazu, płynności działania.

telewizor z serii U8H firmy Hisense

Hisense A9H (wersja 65") i Hisense A85H (w wersji 55" i 65") to telewizory wykonane w technologii OLED 4K. Zachwyca nowa korekcja kolorów OLED, która oferuje 24 barwy. Są oparte na  trójwymiarowej kolorystyce, korekcji kolorów podstawowych, kolorów skóry, nasycenia i mapowania gamy kolorów. Technologia Pixel Dimming powoduje, że obraz jest wyraźny, ostry, przejrzysty, szczegółowy.

Hisense A9H OLED 4K wyróżnia się przestrzennym dźwiękiem. Otacza on przestrzeń i wydobywa się z ekranu (system 3.1.2, subwoofer, technologia Sonic Screen). Trójwymiarowy dźwięk wypełniający całe pomieszczenie to także zasługa technologii Dolby Atmos Sound, z kolei o optymalizację dba DTS X (Dedicated to Sound).

Hisense A85H OLED 4K może się pochwalić zastosowaniem obrotowego stojaka. Dzięki temu nie trzeba przesuwać całego telewizora, lecz ustawić kąt oglądania w zależności, w jakiej części pomieszczenia znajduje się użytkownik (do kąta 50°).

Ostatnim zaprezentowanym telewizorem jest Hisense E7HQ QLED 4K, który występuje w wielu rozmiarach. Czterokrotnie większa rozdzielczości niż Full HD gwarantuje krystalicznie czysty obraz. Nie ma drgań i rozmyć, za to użytkownik cieszy się płynnym oraz wyraźnym obrazem (zasługa połączenia technologii Smooth Motion z technologią 60 Hz Native Refresh Rate, MEMC i 3D Noise Reduction). Cała seria oferuje technologię Quantum Dot, jest kompatybilna z dekodowaniem HDR10, HDR10+, HLG, a także została wyposażona w funkcję Dolby Vision.

Na koniec wspomnę również o najnowszej wersji systemu operacyjnego VIDAA. To bardzo intuicyjna platforma smart TV. Dostęp do wielu aplikacji odbywa się poprzez prosty interfejs. Kolejność aplikacji osoba dostosuje do własnego gustu. Systemem da się sterować głosowo, za pomocą pilota lub wirtualnych asystentów Google Assistant i Alexa Amazon. Aplikacja mobilna VIDAA Smart Remote to z kolei możliwość zarządzania z poziomu swojego smartfona.

blog comments powered by Disqus
Premiera najnowszej linii telewizorów Hisense na 2022 rok!