PODPOWIEDZI:

Taniej do końca czerwca! Telewizor, soundbar, a może Dyson?

Szybki spis treści:
Taniej do końca czerwca! Telewizor, soundbar, a może Dyson?

Telewizor lub soundbar taniej do końca czerwca? Jak najbardziej! Przyjrzałem się Gorącej Wyprzedaży, akcji promocyjnej trwającej właśnie w RTV Euro AGD, i wybrałem pięć faktycznie przecenionych sprzętów. Kupując jedną z tych rzeczy, masz pewność, że w ostatnich miesiącach kosztowała więcej niż teraz. Tym samym promocja jest prawdziwa.

Oprócz standardowych pojedynczych przecen zawsze warto zerknąć też na akcje pozwalające niejako wymusić rabat. Pod tym kątem szczególnie ważne są Wielorabaty, w których otrzymasz najtańszy produkt z wybranych za złotówkę, o ile masz pięć innych w koszyku. Czemu warto? Ano dlatego, że jak kupujesz pięć sprzętów w podobnej cenie, to na całość dostaniesz 20% zniżki, a to niezła opcja (można też kombinować z niższymi progami promocji).

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Telewizor

Hitachi 50HAK6350

2199 zł / 1499 zł

Hitachi 50HAK6350 oferta w RTV Euro AGD

Soundbar

LG SN4R

1099 zł / 899 zł

LG SN4R oferta w RTV Euro AGD

Pralko-suszarka

Electrolux EW7WO368SP

3099 zł / 2599 zł

Electrolux EW7WO368SP oferta w RTV Euro AGD

Pralka

Beko EWUE7636XAW

1549 zł / 1199 zł

Beko EWUE7636XAW oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz

Dyson V10 Absolute

2299 zł / 2199 zł

Dyson V10 Absolute oferta w RTV Euro AGD

Taniej tylko do 30 czerwca!

  • Hitachi 50HAK6350 - budżetowy telewizor do mniejszego salonu. To dość standardowy (i niedawno wydany) model, po którym prawdopodobnie nie ma co się spodziewać świetnej jakości obrazu, natomiast jest tu kilka przydatnych rzeczy. Przede wszystkim wsparcie Dolby Vision, technologii HDR-u rozszerzającej dynamikę obrazu. Jest tu też system Android TV, oferujący dostęp do Google Play, z pełnym asortymentem aplikacji.

LG SN4R w salonie

  • LG SN4R - do tego telewizora w sam raz będzie dokupić soundbar. Najlepiej budżetowy model. W tej cenie nie ma co się spodziewać niesamowitego dźwięku, ale za to ten model ma jedną świetną zaletę. W kwocie 899 złotych otrzymasz nie tylko listwę, ale i subwoofer, a także głośniki tylne do stworzenia prawdziwego (nie symulowanego) systemu surround. Sprzęt wspiera Bluetooth i HDMI ARC.
  • Electrolux EW7WO368SP - pralko-suszarka, która będzie idealnym rozwiązaniem do kawalerki. Ten model mieści 8 kilogramów przy praniu i 5 przy suszeniu. W dodatku ma klasę energetyczną prania na poziomie A i sporą prędkość wirowania (do 1600 obrotów na minutę). Szczególnie przydatny jest system DualCare. Dostosuje parametry prania i suszenia do ciężaru oraz rodzaju tkanin!
  • Beko EWUE7636XAW - można jednak znacznie taniej. O ile liczysz się z tym, że kupujesz tylko pralkę. Ta konkretna ma pojemność do 7 kilogramów i dość kiepską klasę energetyczną. Za to po przecenie kosztuje tylko 1199 zł! Co ważne, ten model wyposażono w technologię Steam Cure, czyli parową, która rozluźnia włókna i zmniejsza zagniecenia. Jest tu też wsparcie dedykowanej aplikacji, a także funkcja pupil, usuwająca całą sierść z ubrań.

Sprzątanie przy pomocy Dyson V10 Absolute

  • Dyson V10 Absolute - wiele osób stawia wyłącznie na modele tego producenta przy zakupie odkurzacza pionowego. Producent chwali się tym, że wersja V10 jest na tyle mocna, aby w niczym nie ustępować odkurzaczom tradycyjnym. W dodatku pracuje do 60 minut na jednym naładowaniu i w opcji Absolute ma masę końcówek do wszystkiego. Między innymi Direct Drive do sierści i Soft Roller do delikatnego porządkowania podłóg twardych.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Taniej do końca czerwca! Telewizor, soundbar, a może Dyson?