PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Centinox Pull Down-Bateria Stulecia

Centinox Pull Down-Bateria Stulecia

Centinox Pull Down marki Franke to bateria wyjątkowa, bo zaprojektowana specjalnie z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia firmy. Bateria Pull-Down jest elementem serii produktów o znamiennej nazwie Centinox, w skład której wchodzą zlewozmywak z praktycznymi akcesoriami oraz dwa modele baterii.

Seria Centinox to efekt połączenia stuletnich doświadczeń firmy w dziedzinie projektowania praktycznych i ergonomicznych elementów wyposażenia kuchni, szwajcarskiej dbałości o szczegóły oraz eleganckiego stylu, który cenią sobie klienci Franke.

Centinox Pull-Down to bateria z ruchomą wylewką zaprojektowana, aby prace w kuchni były jeszcze łatwiejsze. Dwa rodzaje wykończenia- ze stali szlachetnej i chromowana- sprawiają, że baterię idealnie da się dopasować do każdej kuchni, ale najlepiej prezentuje się w towarzystwie zlewozmywaka z tej samej serii, wyróżnionego za wzornictwo prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2011. Wyposażona w wytrzymałą głowicę ceramiczną i wykonana z najwyższej jakości materiałów bateria, wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację, czego wyrazem jest 15 letnia gwarancja jakości wystawiana przez producenta.

Centinox Pull-Down

Bateria Centinox Pull Down:

  • Bateria kuchenna z ruchomą wylewką,
  • dostępna w wersji stalowej i chromowanej,
  • wysokość 50 cm
  • cena detaliczna 1899 zł (stal), 1599 zł (chrom)
blog comments powered by Disqus
Centinox Pull Down-Bateria Stulecia